Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå Uggs - Jag säljar min grå uggs, för att dem är för små för mig. Jag köpte dem för ett år i Tyskland.
Uggs grå - Säljer mina gråa uggs storlek 42 men passar 43 köpta i december men inte mycket använda. Nypris ca 2000 o svåra att få tag på.
Grå UGG boots  - Säljer ett par grå UGG boots. Perfekt för vintern. Helt nya med inga skavanker. Kvitto finns✅Hör av er för frågor eller funderingar
Grå UGG boots - Säljer ett par grå UGG boots i bra skick. De är supermysiga med mjukt foder inuti och perfekt för kalla dagar. Tillverkade i mocka med en robust sula som ger bra grepp. Perfekta för höst och vinter!
Grå boots från UGG - Säljer ett par gråa boots från UGG. De är tillverkade i mocka med en mjuk och varm insida. Storlek 43
UGGs Grå - Äkta gråa Uggs i storlek 37. Knappt använda och som nya både utanpå och innuti
Grå mockatofflor från UGG - Mysiga grå tofflor från UGG i mocka med fluffigt foder och dekorativt mönster runt öppningen. Perfekta för kalla dagar, med platt sula och rund tå. Klassisk UGG-logga på sidan och robust yttersula.
Grå mocka boots från UGG - 8/10 skick. Säljer ett par snygga grå boots från UGG med mjukt foder och mocka på utsidan. Skorna har snörning framtill, rund tå och en platt sula med bra grepp. Perfekta för dig som gillar stilren och bekväm look under kyliga dagar.
Englafilippa

Grå uggs

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke: UGG

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grå uggs inköpta för 3 års sen. Inte använda mycket men är inte impregnerade så det är fläckar på dom, därav priset. Inte testat att tvätta dom men det kan säkert gå bort om man skulle vilja lämna in dom på tvätt eller liknande. 🖤

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Inuikii vinterskor  - Använda, men fortfarande i gott skick. Små sprickor i lacken finns på vissa ställen, men är inte mycket synliga vid användning. (En metall detalj är borta på ena snöret.) Lila/brun/röd färg. Kolla in min profil för fler inuikii vinterskor.🙌
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med beige snörning, svartglittrig häl och en ikonisk guldglittrig stjärna på sidan. Platt sula och rund tå, detaljer i mocka framtill. Snygg och unik design som sticker ut. Passar dig som vill ha en lyxig stil.
Valentino flycrew  - Riktigt snygga valentino flycrew i färgen vinröd. Mycket bra skick och dem är i storlek 43. Skriv för funderingar och pris går att diskutera!
Skinn boots - Hej! Säljer mina skinn boots som jag aldrig använt. Dom har inga defekter och passar för 38/39
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par valentino skor i storlek 38 helt nya har ej användats kolla in profil innan köp
Mörkblå sneakers från Saint Laurent - Snygga mörkblå sneakers från Saint Laurent i slät skinn med svarta snören och svart sula. Klassisk låg modell med rund tå och diskret logga i guld på plösen. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva skor med minimalistisk vibe.
Gråa Inuikii boots med fårskinn - Säljer ett par gråa Inuikii boots med svart snörning och dekorativa nitar runt sulan. Skorna är fodrade med mjukt fårskinn och har en robust svart sula. Perfekta för kalla dagar och ger en cool vinterlook.