Alla kategorier > Mode > Skor
Vita klackskor!
Vita klackskor!  - 89 Vita klackskor!  - 90

Vita klackskor!

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Zara
Färg: Vita

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klacken är 7cm och skorna är jätte lätta att gå i, aldrig använda !!! 250kr+frakt

Ida Johansson
Ida Johansson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vita klackskor - Säljer mina fina vita klackskor. Endast använda en gång men det var inte min stil🤍
Zara vita klackskor - Relativt oanvända skor från Zara😀 Tycker dessa är såå fina, men säljer för att jag tycker att de är aningen för små för mig eftersom jag har 36,5💗 Fråga för egna bilder!💋(Skorna går inte att köpa i butik längre!)
Vita klackskor från Zara - Snygga vita klackskor från Zara med smala remmar och fyrkantig tå. Perfekta för en elegant look.
Klackskor vita  - Säljer nu mina snygga och bekväma vita klackar ifrån Zara. Passar perfekt till festligare utgångar men även till en vanlig dag. 💕😊 Jag tror inte att dessa finns och köpa på zara längre. Nypris: 400 kr
Vita klackskor - Perfekt till sommaren, nyskick
Klackskor  - Aldrig använda…
Vita klackskor från zara - Helt oanvända, säljer för att jag inte haft tillfälle att använda och tänkte lämna tbx men råka dra bort prislappen… Stl 40 men passar även 39 då de är ganska små i storleken. Tror 7 cm klack Orginal pris 399
Vita klackskor - Snygga vita klackar med öppen tå som jag hade på min bal, endast använda en gång, endast lite slitage under skon. Storlek 38.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beige inuikii - Säljer mina inuikiis då jag egentligen har storlek 38 och råkade beställa fel🩷 fint skick men finns tänken på användning🩷
Valentino Garavani vita sneakers - Snygga vita sneakers från Valentino Garavani med en bred blå detalj över mitten och vita nitar på hälen. Skorna har snörning och är tillverkade i slätt skinn för en clean och modern look. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena detaljer.
Valentino Garavani vita sneakers - Säljer ett par snygga vita Valentino Garavani sneakers med bred svart detalj på sidan och vita snören. Skorna har en platt sula och är tillverkade i skinn med coola nitar längs hälen. Perfekta för dig som gillar stilrena och lyxiga sneakers.Låda ingår ej.
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Valentino open - ⚪️⚪️Säljer par valentino opens som inte används längre⚫️⚫️ har använt skorna något halvår och de har bara stått i skohyllan efter de. Skick 7/10 kan gå ner i pris vid snabb affär
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Maison margiela gats  - Ett par riktigt feta gats i storlek 44, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
LANVIN skor  - Stilrena mörkblåa sneakers från Lanvin med vit sula och glansig tå i lack. Skorna har snörning och är tillverkade i mocka med detaljer i skinn. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och modern look. Skick 9/10.