Alla kategorier > Skor
Bapesta Abc camo blue 2021
Bapesta Abc camo blue 2021 - 89 Bapesta Abc camo blue 2021 - 90 Bapesta Abc camo blue 2021 - 91

Bapesta Abc camo blue 2021

Storlek: 43
Kategori: Skor
Färg: Blå

699 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej säljer nu mina riktigt feta bapestas pågrund av att de Inte kommer till andvändning, Skorna är i helt ok skick då de har åkt in där bak och slitits lite under sulan (syns på bild 2 och 3) men det syns dock inte vid andvändning. Kan ej garantera äkthet

Morris
Morris
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
BAPESTA blue-camo - Helt nya Bapesta ”Blue Camo” i storlek 42,5. Sko med blått camo-mönster och toppkvalitet. Säljs med originalbox och extra snören.
Bapesta Baby blue - Hej jag säljer mina baby blåa bapesta, i storlek 40-41. Aldrig använt dem då jag tyckt de har varit för fina och dyra. Köpte de under en sneaker trading event för runt 3500kr
Green Camo Bapesta - Säljer mina Bape skor. Skick 9,5/10. Pris kan diskuteras
Bapestas ”Brazil” - Snygga och unika sneakers från Bape i en färgglad kombination av blått, gult och grönt. Skorna har en stjärndetalj på sidan och vita snören. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil. Dessa är i storlek 42 och har använts kanske 5-6 gånger. Allt ingår vid köp stickers, extra laces, dustbag samt låda. Dessa är äkta, köpa på bape butiken i Paris. Skicka dm vid intresse!
Vapormax 2021 (tror jag) - Använda ganska mycket men dom ser fortfarande bra ut, passar inte mig längre och har inte använt dem på att bra tag, jag kan också rengöra dem lite innan jag säljer dem
Valentino Rockrunner sneakers camo - Säljer ett par Valentino Rockrunner sneakers med camomönster i blått, svart, grönt och brunt. Skorna har vinröda mockadetaljer, röda skinnhällor bak och svarta nitar på hälen. Snygga snörningar och platt sula. Materialmix av mocka, skinn och textil. Väldigt schyssta till hösten. De har lite slitningar men inget som syns bra och de går alltid såklart att fixa tilldet
Bapestas - sällsynta skit fly bapestas😟🤯lite smutsiga, väldigt bra skick för sin ålder✌️😙ligger mest o samlar damm så de letar efter nytt hem🙏box ingår självklart❤️‍🩹PM vid intresse pris kan diskuteras
BAPESTA JJJHOUND - säljer mina bapestas som har en repor som du see på 3 bilden. orkar inte fixa mig själv  fraktar inom 3 timmar
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Isabel Marant vita sneakers med kardborre - Säljer ett par vita sneakers från Isabel Marant med chunky design och flera kardborreband. Skorna har en mix av mocka och läder, samt en beige gummisula. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha något unikt till din outfit.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!