Alla kategorier > Mode > Skor
Skor
Skor  - 89

Skor

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Zara
Färg: Marinblåa

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvända sommarskor i väldigt fint skick

Josefin Ahlström
Josefin Ahlström
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skor  - Säljer ett par feta lanvins box o kvitto ingår! Köpt på NK! Skriv för mer frågor
Skor - Skorna är blå sneakers med vita detaljer, som en vit sula och snören. De har "SPROX" inuti och "sport" skrivet på sidan. De är bekväma och bra för sportiga aktiviteter. Ska tvätta innan jag skickar iväg dem.‼️
Nike skor - Höga nike skor i ett okej skick. Strl 38.
Adidas skor  - Säljer mina adidas forum mid shoes i färgen royal blue, säljer då jag inte får användning av de så de är inte nya men använda fåtal gånger. Sitter jätteskönt på mig som vanligtvis har 37/38 i skor, vid frågor/ fler bilder kontakta mig❤️köpta från adidas
Converse skor - Jättesnygga converse skor i nyskick. Storlek 38.5 men jag tycker även att de passar lite större storlekar💕köpta för ca. 1000 kr. Säljer pga för stor storlek för mig
LANVIN skor  - Stilrena mörkblåa sneakers från Lanvin med vit sula och glansig tå i lack. Skorna har snörning och är tillverkade i mocka med detaljer i skinn. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och modern look. Skick 9/10.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta agats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Diemme skor  - Diemme skor i st 43, bra skick! Kartong, extra snören och dustbag kommer med.
Gucci ace snake - Riktigt snygga Gucci ace med orm design. Storlek 44. Allt på bilderna tillkommer. Aldrig använda. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Maison margiela gats - Helt sjukt sällsynta gats! Storlek 40 men passar 42 jag har 42 på allt och de passar mig. Skriv vid funderingar!
Maison Margiela GAT - Ett mar Margiela skor som använts en dag. Skorna har inga defekter osv. Ni förstår nog varför priset är så lågt… Kontakta mig ifall ni har frågor😃
Svarta Valentino Flycrews  - Säljer dessa riktigt schyssta och eftertraktade Valentino Flycrews i storlek 40 (sitter som 41/42). Allt og ingår! Box, dustbags, snören, kort! Skorna är i den riktigt snygga svarta färgen och skicket är riktigt fint som du ser på bilderna. 3 nitar saknas men går enkelt att köpa till på plick. Hör av dig vid fler frågor eller
Golden Goose || 🌟🌟 - Säljer dessa stilrena och snygga skorna ifrån Golden Goose || Skorna är i storlek 43 och i väldigt bra skick. Äkhetsbevis kommer med och kan skickas vid förfrågan ||✅✅
Maison Margiela sneakers med färgstänk - Unika vita sneakers från Maison Margiela med färgstänk i rött, gult, svart och grönt. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Tillverkade i skinn med konstnärligt mönster som ger en cool vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.