Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leopardmönstrade pumps från Mango - Snygga pumps från Mango med spetsig tå och leopardmönster i bruna och svarta toner. Skorna har smal klack och öppen häl med rem. Perfekta för dig som vill sticka ut med en trendig och djurinspirerad look.
Stövlar - Stövlar från made in italy. I storlek 39 och materialet är mockaimitation. Skick: använda
Mango sandaler  - Storlek 38
Stövlar - Stövlar från Tamaris helt nya aldrig använda. Klackan är 10 cm. Normal i storlek och är i fin kamel/brun färg.
Stövlar  - Äkta bruna Johnny Bulls som knappt är använda. Skriv för prisförslag!
Stövlar  - Stövlar från Gabor aldrig använda. Normala i storlek och mycket bekväma precis som allt från Gabor skor .
Mango stövlar
Mango stövlar  - 89 Mango stövlar  - 90 Mango stövlar  - 91

Mango stövlar

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Mango
Färg: Bruna

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bruna stövlar ifrån mango. Använd 1 gång, i ny skick!

Elsa Törnblom von Schmalensee
Elsa Törnblom von Schmalensee
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Fransskor Isabel marant  - Skogsgröna Mockaskor med casadei och marant inslag
Maison margiela gats svart - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Philippe model trpx skor  - Originalstorlek: 41, sitter mer som 42, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: endast skorna |
Svarta Inuikii boots - Säljer ett par svarta boots med snörning och mjukt pälsfoder på insidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en kombination av mocka och skinn, vilket ger dem en snygg och modern look. Perfekta för kyliga dagar och passar till många olika stilar.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Skorna har snörning, platt sula och coola detaljer runt hälen. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och edgy touch till din outfit.
Isabel Marants Khaki  - Unika höga sneakers i brun mocka och skinn med coola paneler och flera breda kardborreband. Snygg plattformssula och rund tå, samt detaljer i ljusbrunt skinn på tån och plösen. Perfekt för dig som gillar statement-skor med streetkänsla.
Valentino open sneakers  - Säljer nu dessa fina valentino skor | Fint skick | Storlek 37 | Givetvis äkta