Alla kategorier / Mode / Skor / Sneakers
Svarta Karl Kani sneakers
Svarta Karl Kani sneakers - 0 Svarta Karl Kani sneakers - 1 Svarta Karl Kani sneakers - 2

Svarta Karl Kani sneakers

Storlek: 36.5
Kategori: Sneakers
Märke: Karl Kani
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

290 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Säljer ett par svarta sneakers från Karl Kani i storlek 36,5. Skorna har quiltade detaljer på sidorna, tjock sula och klassisk låg profil. Tillverkade i syntetmaterial med matchande svarta skosnören och diskret logga på sidan.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vita och vinröda sneakers med mönster - Snygga sneakers i vitt och vinrött med gråa detaljer och klassiskt elefantmönster på tå och häl. Skorna har meshpaneler på sidorna och tjock sula för extra komfort. Perfekta för dig som gillar streetwear och vill sticka ut. Men de är lite skadade där inne i baksidan.
Ljusrosa t-shirt med broderad logga - Säljer en ljusrosa t-shirt med klassisk broderad logga på bröstet. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en avslappnad och stilren look.
Svarta bootcut jeans från Gina med utsvängda ben - Säljer ett par svarta bootcut jeans med klassisk femficksdesign och utsvängda ben. Jeansen har normal midja och stängs med dragkedja och knapp. Perfekta för dig som gillar en tidlös och trendig look.
Juicy Couture mjukisbyxor i grön färg  - Säljer ett par gröna mjukisbyxor i mjukt velourmaterial. Byxorna har bred resår i midjan med dragsko och stora fickor med lock och knapp bak. Perfekta för chill dagar och riktigt sköna att ha på sig.
Blå bootcut jeans med låg midja  - Säljer ett par blå bootcut jeans med låg midja och klassisk femficksdesign. Jeansen har en snygg tvätt och sitter tajt upptill med utsvängda ben. Perfekta till crop tops och sneakers för en trendig look.
Beige kappa med knytskärp från Nelly - Stilren beige kappa från Nelly med breda slag och knytskärp i midjan. Kappan har en rak passform och är tillverkad i ett mjukt tyg som ger en lyxig känsla. Perfekt för att lyfta din outfit under kyliga dagar.
Svart keps med rosa brodyr Synaworld - Säljer en svart truckerkeps från Synaworld med rosa broderad graffiti-text framtill och på skärmen. Kepsen har mesh på sidorna och bak, samt ett svart snöre ovanför skärmen för extra detalj. Justerbar storlek baktill.
Svart truckerkeps med graffiti-tryck - Snygg svart truckerkeps med stort graffiti-inspirerat tryck framtill och broderad text på skärmen. Kepsen har mesh på sidorna och bak, samt ett repdetalj ovanför skärmen för extra streetwear-vibe. Justerbar baktill för perfekt passform.
Syna world cap  - Säljer en snygg truckerkeps i rött och beige med grafiskt tryck framtill. Kepsen har mesh på sidorna och bak, samt ett repdetalj ovanför skärmen. Justerbar baktill för perfekt passform. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.
Liknande annonser
Visa alla
Svarta Karl Lagerfeld-sneakers - Svarta låga sneakers från Karl Lagerfeld med slät ovandel i läder, rund tå och svarta skosnören. Sidorna har märkets ikoniska Karl-figur i svart, vitt och beige. Designen har en chunky, benvit platåsula som ger skorna en clean och stilren look.
Karl Lagerfeld sneakers svart - Svarta high-top sneakers från Karl Lagerfeld med coolt tryck av Karl-figur med solglasögon på sidan. Texten 'We ♥ karl' finns på sulan. Skorna har snörning och vit sula med svart kant. Perfekt för dig som gillar statement-skor.
Svarta Karl Lagerfeld sneakers - Snygga svarta sneakers från Karl Lagerfeld med silverdetaljer på hälen och en ikonisk Karl Lagerfeld-logga på sidan. Skorna har svarta skosnören, vita sulor och är tillverkade i läder. Perfekta för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svarta sneakers med KARL-detalj - Säljer ett par svarta sneakers från KARL med bred kardborreband dekorerat med glittrande KARL-text. Skorna har vit sula och är tillverkade i slätt läderliknande material. Snygg kontrast mellan svart och vitt samt glittriga detaljer vid häl och band.
Svarta sneakers från Karl Lagerfeld - Svarta sneakers i läder-look från Karl Lagerfeld med bred kardborre över vristen dekorerad med glittrande stenar och texten 'KARL'. Är i bra skick och har inte anvönt dom på länge!😊
Svarta Karl Lagerfeld sneakers - Snygga svarta sneakers från Karl Lagerfeld med vita detaljer och vita snören. Skorna har en ikonisk Karl Lagerfeld-logga på sidan och en robust vit sula med mönster. Klassisk låg modell som passar till många olika stilar.
Svarta sneakers från KARL LAGERFELD - Svarta låga sneakers från KARL LAGERFELD med stilren, rundad form och kraftig platåsula. Skorna har slät svart ovandel med tonala sömmar, klassisk snörning och vadderad häl samt plös för en sportig look. KARL-loggan syns tydligt på sidan och hälen. Levereras i originalkartong.
Karl Lagerfeld svarta sneakers - Svarta sneakers från Karl Lagerfeld med vit detalj på hälen och ikonisk Karl Lagerfeld-figur på sidan. Skorna har en chunky sula, svarta skosnören och är tillverkade i läder. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut med en cool design.
Fortsätt i appen →