Alla kategorier / Mode / Skor / Sneakers
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige Lanvin sneakers i mocka och läder - Stilrena beige sneakers med ovandel i mocka och tåparti i slätt läder. Skorna har vita snören och en klassisk låg profil med vit sula. Perfekta för en clean och avslappnad look.
Beige sneakers i mocka och läder - Snygga beige sneakers med ovandel i mocka och läderdetaljer. Skorna har klassisk låg profil, vita snören och gummisula. Perfekta för en clean och stilren look. Passar till både jeans och shorts.
Beige Lanvin sneakers med mocka och läder - Stilrena sneakers i beige mocka med tåparti i matchande beige läder. Klassisk låg modell med snörning och vit sula. Perfekta för dig som gillar en clean och enkel look med en twist av olika material.
Beige sneakers i mocka från Diemme - Snygga beige sneakers från Diemme i mjuk mocka med grova snören och metallöglor. Skorna har en klassisk låg profil och en gummisula i ljusbrun ton. Perfekta för dig som gillar stilrena och trendiga detaljer.
Sjukt fina Beige sneakers från Diemme i mocka - Snygga beige sneakers från Diemme i mjuk mocka med vita sulor och bruna vandringsinspirerade snören. Skorna har silverfärgade metalldetaljer vid snörningen och en stilren, låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean och trendig look.
Beige sneakers från Lanvin i mocka - Stilrena sneakers från Lanvin i beige mocka med matchande snörning och gummisula. Skorna har en glansig tå i ljusare beige och klassisk låg siluett. Perfekta för dig som gillar exklusiva och minimalistiska sneakers med premiumkänsla. De är med box. Perfekta till sommaren🔥😎
Beige sneakers i mocka från Rejon - mocka
Beige sneakers i mocka från Louboutin - Snygga beige sneakers i mocka från Christian Louboutin med vita sulor i topp skick 9,5/10 nästan nya. Storlek 43,5 sitter som 43,5-44
Vita och beige sneakers i mocka och läder
Vita och beige sneakers i mocka och läder - 0 Vita och beige sneakers i mocka och läder - 1 Vita och beige sneakers i mocka och läder - 2 Vita och beige sneakers i mocka och läder - 3 Vita och beige sneakers i mocka och läder - 4

Vita och beige sneakers i mocka och läder

Storlek: 42
Kategori: Sneakers
Märke: masion margiela
Färg: Beige
Skick: Bra skick

1700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skorna är sålda

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Moncler sweatshirt  - Säljer nu denna sjukt snygga moncler Tröjan. Den är perfekt för dig som har storlek s. Model på bilderna är 175 cm
Dsquared 2 hoodie  - Säljer en svart DSQUARED2 hoodie som är väldigt sällsynt. Sjukt bra skick och otroligt skön.
Moncler cardigan  - Snygg svart cardiganjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hel dragkedja framtill och en liten Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och en clean look.
Gucci tröja  - Gucci vindjacka i svart och vitt med dragkedja framtill och hög krage. Ärmarna har breda vita paneler och ett mönstrat band med Gucci-logga längs hela armen. Två fickor med dragkedja och sportig passform. Tillverkad i ett lätt, syntetiskt material.
Svart Moschino hoodie  - Jag är 186cm. Säljer en svart hoodie från Moschino med färgglatt tryck i rött, vitt och grönt där det står 'MOSCHINO COUTURE!'. Hoodien har huva med dragsko och ribbade muddar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk streetwear-look.
Svart Moschino hoodie med tryck - Jag är 186cm på bilden Säljer en svart hoodie från Moschino med stort vitt tryck på bröstet där det står 'MOSCHINO MILANO' och en grafisk logga i mitten. Hoodien har en klassisk passform och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut.
Philipp Plein hoodie  - Säljer min Philipp Plein hoodie och modell på bilden är 186cm skulle säga den passar M/L
Nike Air Max 1 svart camo sneaker - Säljer ett par Nike Air Max 1 sneakers i svart med grått och vitt camouflagemönster. Skorna har klassisk snörning och en chunky sula med synlig Air-enhet. Materialet är en mix av mocka och textil vilket ger en schysst kontrast.
Valentino Flycrew  - Snygga sneakers från Valentino i grön mocka med vita detaljer på sidan och vita sulor. Skorna har gröna skosnören och en klassisk låg profil. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena och exklusiva sneakers.
Philipp Plein Zip  - Sjukt snygg PP tröja jag är 186cm .
Liknande annonser
Visa alla