Alla kategorier / Mode / Skor / Sneakers
Vita Champion sneakers i läder
Vita Champion sneakers i läder - 0 Vita Champion sneakers i läder - 1 Vita Champion sneakers i läder - 2 Vita Champion sneakers i läder - 3 Vita Champion sneakers i läder - 4

Vita Champion sneakers i läder

Storlek: 38
Kategori: Sneakers
Märke: Champion
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Snygga vita sneakers från Champion med klassisk låg profil. Skorna har ovandel i läder och textil, vita snören och diskret logga på plösen. Yttersulan är i gummi med Champion-mönster undertill. Perfekta för en clean och sportig look.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Louis Vuitton Damier Ebene handväska - Snygg handväska från Louis Vuitton i det klassiska Damier Ebene-mönstret. Väskan är svart och mörkbrun med rutigt tryck, har svarta handtag och guldfärgade metalldetaljer. Tillverkad i canvas med läderdetaljer och röd insida. Perfekt för dig som gillar lyxig och tidlös design.
Nike Air Force 1 vita sneakers - Klassiska Nike Air Force 1 sneakers i vitt läder med svarta detaljer och Nike-logga på sidan och hälen. Skorna har perforerad tå för ventilation, platt vit sula och lågt skaft. Perfekta för en stilren och sportig look.
Eldorado Tändvätska 1 liter - En flaska tändvätska från Eldorado på 1 liter, perfekt för att tända grillar utomhus. Flaskan är svart med orange etikett och tydlig text. Enkel att använda när du vill få igång grillen snabbt och smidigt.
Svart stilren klocka med metallarmband - Snygg svart klocka med minimalistisk design och mattsvart urtavla. Klockan har ett robust metallarmband och stilrena arabiska siffror på urtavlan. Perfekt accessoar för en modern look.
Svart keps med diskret GG-mönster - Snygg svart keps med diskret GG-monogram i tyget och klassiska gröna och röda ränder på sidan. Kepsen har böjd skärm och justerbar rem bak. Perfekt accessoar för en trendig och sportig look.
Svart  elsparkcykel - Svart och mörkgrå elsparkcykel med en smidig, avlång design och hopfällbar styrstång. Den har grått gummihandtag, bred fotplatta, svarta hjul och en orange knapp vid styrfästet. Konstruktionen består främst av metall med detaljer i gummi och plast, vilket ger ett stilrent och robust intryck. Batteriet är jätte bra och pris kan dusketeras
Liknande annonser
Visa alla
Vita sneakers från Champion - Snygga helvita sneakers från Champion med klassisk låg profil. Skorna har snörning och kardborreband för extra support samt Champion-logga på sidan. Tillverkade i syntetmaterial med perforerade detaljer på tån för bättre ventilation.
Beige och vita sneakers i mocka och läder - Storlek 43 säljer till lågt pris för jag vill ha pengar snabbt bara skorna har tyvärr ingen box
Svarta Champion sneakers i läder - Snygga helsvarta sneakers från Champion med lågt skaft och klassisk siluett. Skorna är gjorda i läder med matchande svarta snören och Champion-logga på sidan. Perfekta för en clean och stilren look.
Beige och vita sneakers från Champion - Snygga sneakers från Champion i beige och vitt. Skorna har klassisk låg modell med vita snören och perforerad tå för extra ventilation. Tillverkade i syntetmaterial med stilrena detaljer och bekväm passform. Perfekta för en trendig och avslappnad look.
Beige sneakers i läder-look - Snygga beige sneakers med klassisk låg profil och rund tå. Skorna har en stilren design med matchande beige snörning och sula. Materialet ser ut att vara läder eller läderimitation, vilket ger en clean och modern vibe. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Vita Champion sneakers i läder - Snygga vita sneakers från Champion med klassisk låg siluett. Skorna är gjorda i läder med perforerade detaljer på sidorna och Champion-logga både på sidan och plösen. Perfekta för en clean och sportig look.
Grönvita sneakers från Champion - Grönvita low top-sneakers från Champion med chunky silhuett och ovandel i syntetläder och mesh. Skorna har mörkgröna skosnören, perforerad vit tåbox, vadderad krage och kraftig vit sula med gröna och svarta detaljer. Guldfärgade öljetter och broderad Champion-logga ger en clean, sportig look.
Beige sneakers från Champion - Snygga beige sneakers från Champion med en mix av mocka och textil på ovandelen. Skorna har vita detaljer, klassisk snörning och logga på sidan. Perfekta för dig som gillar en clean och stilren look. St 42 användsa en gång men inte nin färg nypris 700
Fortsätt i appen →