Alla kategorier / Mode / Skor / Sneakers
D***r sneakers i blått och vitt
D***r sneakers i blått och vitt - 0 D***r sneakers i blått och vitt - 1 D***r sneakers i blått och vitt - 2

D***r sneakers i blått och vitt

Storlek: 42
Kategori: Sneakers
Märke: Dior
Skick: Bra skick

1250 SEK

Frakt från 0 SEK
Beskrivning

Snygga sneakers från D***r med coola-detaljer på sidan och hälen. Skorna har en mix av vitt, blått, grått och silver med svarta inslag. Låg modell med mesh och läderpaneler, perfekt för dig som vill sticka ut med exklusiva skor.

On_märke
On_märke
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mckenzie hoddie  - Inget är sönder säljer för den passar inte mig
Grå hoodie från Hoodrich med tryck - Säljer en grå hoodie från Hoodrich med stor huva och tryck både fram och bak. Tröjan har en magficka med dragkedja och detaljer i ljusblått. Mjuk insida och klassisk streetstil, perfekt för dig som gillar snygga loggor och chill vibe.
Svart Jordan sweatshirt XL - Svart sweatshirt från Jordan med klassisk Jumpman-logga broderad i vitt på bröstet. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Tillverkad i mjuk bomullsblandning, perfekt för en sportig och avslappnad stil.
Svart mössa från Canada Goose - Svart ribbstickad mössa från Canada Goose med klassisk rund logotyp framtill. Tjockt och varmt material, perfekt för kalla dagar. Enkel och stilren design som funkar till de flesta outfits.
Svart Moncler mössa i ull - Säljer en svart ribbstickad mössa från Moncler med klassisk logga framtill. Mössan är i mjuk ull och har vikt kant för extra stilpoäng. Perfekt accessoar för kyliga dagar och enkel att matcha med allt.
Söker byte  - Klassisk vit pikétröja från Polo Ralph Lauren med blå logga sopatchad på bröstet. Tröjan har korta ärmar, krage och knappar vid halsen. Perfekt till jeans eller shorts för en clean och stilren look.
Nike tech  - En helt ny Nike tech från jd sport säljer den pågrund av att den är liten och ifall ni vill diskutera pris skriv privat
Grå sweatshirt från Lacoste - Klassisk ljusgrå sweatshirt från Lacoste med rund halsringning och diskret broderad krokodil-logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en clean och avslappnad stil.
Svarta sneakers från Christian Louboutin - Stilrena svarta sneakers i mocka från Christian Louboutin med klassisk röd sula och svarta skosnören. Låg modell med diskreta detaljer och lyxig känsla. Perfekta för dig som vill ha något exklusivt och tidlöst i garderoben.
Lacoste silverfärgad armbandsklocka - Snygg armbandsklocka från Lacoste med länkarmband i silverfärgad metall och svarta detaljer. Klockan kommer med originalpåse och box med den klassiska krokodilloggan. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena och moderna detaljer.
Liknande annonser
Visa alla