Alla kategorier / Mode / Skor / Sneakers
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta lanvins - Snygga svarta sneakers med coola lackdetaljer på tån och klassisk snörning. Ovandelen är i mockaliknande material och sulan är svart. Perfekta för dig som gillar en stilren men ändå edgy look.
Svarta lanvins  - Stilrena svarta sneakers med glansiga lackdetaljer på tån och klassisk snörning. Skorna har en låg profil och svart sula, vilket ger en clean och modern look. Perfekta för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha något som sticker ut lite extra. Dessa skor är perfekt inför hösten och vintern!!!
Svarta Lanvins - Snygga svarta sneakers från Lanvin med ovandel i mocka och lackad tå. Skorna har svarta skosnören, metallfärgade öljetter och en robust sula. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva detaljer. Allt og, uk9 motsvarar 43
Svarta Lanvins - Helt nya lanvins i storlek uk 8. Svart färg. Sjukt snygga
Svarta lanvin - Snygga och klassiska lanvin skor i bra skick. Storleken är uk 10 sitter som eu 44. Sulkräm har använts för att fräscha upp skorna lite.
Svarta Lanvins  - Snygga svarta sneakers från Lanvin med ovandel i mocka och tåparti i blankt läder. Skorna har vita sulor och klassisk låg profil med svarta skosnören. Perfekta för en stilren och avslappnad look.
Svarta Lanvin - Snygga svarta sneakers med ovandel i mocka och glansig lackad tå. Skorna har svarta skosnören, metallfärgade öljetter och vit sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look.
Svarta lanvins  - Snygga svarta sneakers med ovandel i mocka och en glansig, lackad tådel. Skorna har vita sulor och svarta skosnören. Metallfärgade öljetter ger en extra detalj. Perfekta för dig som gillar en stilren men ändå unik look.
Svarta lanvins
Svarta lanvins  - 0 Svarta lanvins  - 1 Svarta lanvins  - 2 Svarta lanvins  - 3 Svarta lanvins  - 4

Svarta lanvins

Storlek: 43
Kategori: Sneakers
Märke: Lanvin
Färg: Svart
Skick: Bra skick

1400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svarta sneakers med klassisk design, rund tå och snörning. Ovandelen är i mocka och tåpartiet i skinn, vilket ger en snygg kontrast. Skorna har en vit platt sula som ger en sportig vibe. Perfekta för dig som gillar stilrena och enkla sneakers.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Replay jeans  - Säljer dessa bekväm och stretchiga replay jeans i storlek, använda några gånger men fortfarande mycket att ge. Kom privat vid mer funderingar🙃
T shirt mörkblå - T-shirt från celemonace 8/10 i skick jätte Nice och passar till det mesta. Kom privat vid mer frågor
Adidas fotbollsskor - Säljer mina adidas skor då dom inte passar mig, 10/10 skick endast testade en gång sen har dom bara legat. Vid frågor kom privat(: kan sänka något vid snabbaffär
Mörkblå ulltröja från Gant - Säljer en mörkblå ulltröja från Gant i superfin lammull. Tröjan har en halv dragkedja och Gant-logga på bröstet. Perfekt för kyliga dagar med sin mjuka och varma känsla. STORLEK ÄR S-M PGA KRYMPT I TVÄTTEN
Nike Dunk i rött och grått - Snygga Nike Dunk sneakers i en cool kombination av rött och grått. Skorna har en klassisk design med snörning och en bekväm passform. Perfekta för att ge din outfit en sportig touch.
Röd långärmad tröja från Stone Island - Säljer en röd långärmad tröja från Stone Island med klassisk logotyp-patch på ärmen. Tröjan har rund halsringning och är tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och sportiga plagg.
Svarta Nike fotbollsskor med snörning - Säljer ett par svarta Nike fotbollsskor med högt skaft och snörning. Skorna har en modern design med diskret Nike-logga på sidan och mönstrad ovandel för extra grepp på planen. Påse tillkommer
Mörkblå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en mörkblå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och huva. Tröjan har den klassiska vita Polo-loggan på bröstet, snörning i huvan och stora fickor framtill. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.
Mörkbrun kofta med dragkedja - Säljer en stilren mörkbrun kofta från Mango med hel dragkedja framtill och hög krage. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och är tillverkad i mjukt material som passar perfekt till lager-på-lager under höst och vinter.
Mörkröd långärmad tröja - Säljer en stilren mörkröd långärmad tröja med rund hals. Tröjan har en enkel och clean design utan mönster, perfekt till jeans eller andra byxor. Materialet känns mjukt och passar bra för kyligare dagar.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →