Alla kategorier / Mode / Skor / Sneakers
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lanvin sneakers - Sneakers från Lanvin. Smått använda. Storlek 41-42. Lådan ingår ej! Pris ej hugget i sten, kom dm för fler frågor!
Snygga helt nya Lanvin sneakers - Snygga vit, grå beiga sneakers från Lanvin med beige sula och klassisk retrodesign. Skorna har detaljer i läder och textil, samt Lanvin-logga på sidan. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers med en modern touch.
Gråa sneakers från Lanvin - Snygga gråa sneakers från Lanvin med klassisk låg profil. Skorna har ovandel i mocka och tåparti i läder, samt matchande grå skosnören. Yttersulan är vit med diskret struktur och Lanvin-logga undertill. Perfekta för en stilren och avslappnad look. PRIS KAN DISKUTERAS
Lanvin sneakers med grå tå - Stilrena sneakers i beige mocka med grå, glansig tå och matchande beige sula. Skorna har klassisk låg profil, vita skosnören och diskreta sömmar. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och modern stil.
Grå/grön sneakers från Lanvin med lackdetaljer - Snygga grå sneakers från Lanvin med unika bruna lackdetaljer på tån och hälen. Skorna har vita sulor och grå skosnören. Tillverkade i en mix av mocka och lackläder för en cool kontrast. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil. Målade sulor passar 43
Gråa Lanvin sneakers med lackdetalj - Snygga gråa sneakers från Lanvin med ovandel i mocka och glansig lackad tå. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers med unika detaljer. Nypris 4500 mitt pris 3000| box ingår inte
Lanvin grå låga sneakers - Snygga sneakers från Lanvin i grå mocka med svart tåparti i blankt läder och vita sulor. Klassisk låg modell med svarta skosnören och beige innersula. Kommer med originalkartong och dustbags. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers.
Lanvin sneakers - Sneakers från Lanvin. Storlek 41-42. Pris ej hugget i sten, kom dm för mer frågor!
Lanvin Sneakers
Lanvin Sneakers - 0 Lanvin Sneakers - 1 Lanvin Sneakers - 2 Lanvin Sneakers - 3 Lanvin Sneakers - 4

Lanvin Sneakers

Storlek: 42
Kategori: Sneakers
Märke: Lanvin
Färg: Grå
Skick: Acceptabelt skick

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga grå sneakers med lågt skaft, tillverkade i en mix av mocka och läder. Skorna har rund tå, grå snörning och vit sula med retrovibbar. Perfekta för en avslappnad streetstil. Det finns en sömskada på ena skon, samt skador i hälarna.

Jacob
Jacob
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gianni immortality 2 - Säljer mina gamla giannis immortalitys. Dem är ganska använda men har ändå hyfsat bra grepp för hur använda de är.
Levi's Jeans 501 - Klassiska blå Levi's 501 jeans med raka ben och normal passform. Jeansen har fem fickor, knappgylf och den ikoniska läderpatchen bak i midjan. Tillverkade i slitstarkt denim med snygga slitningar för en cool look.
8848 Skidjacka Barn - Snygg vindjacka från 8848 med svart och grått camouflagemönster. Jackan har hög krage, dragkedja framtill, två snedställda fickor med dragkedja och en ärmficka. Materialet är lätt och vindtätt, perfekt för blåsiga dagar. Stilsäker detalj med 8848-logga på bröstet.
Uniqlo Vest *XS* - Snygg mörkgrå dunväst från Uniqlo med hög krage och dragkedja framtill. Västen har en quiltad design och två sidofickor. Perfekt att slänga över en hoodie eller tröja för extra värme. Lätt och smidig att bära med sig.
Blå stickad tröja - Snygg blå stickad tröja med v-ringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, vilket ger en klassisk look. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med jeans eller chinos.
Mörkblå stickad tröja från Uniqlo - Säljer en stilren mörkblå stickad tröja från Uniqlo med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan är tillverkad i mjukt material och har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha. Har ett hål på en av ärmarna.
Ljusgrå tunn tröja från Uniqlo - Säljer en stilren ljusgrå tröja från Uniqlo. Tröjan är tunnstickad med rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha med olika outfits. Materialet känns mjukt och lätt mot huden.
Ljusblå tröja från Riley - Ljusblå, tunn och mjuk tröja från Riley med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har en enkel design utan mönster och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och snygg till jeans.
Svart v-ringad tröja från Riley - En svart v-ringad tröja från Riley med långa ärmar och ribbade muddar. Tröjan är tunn och har en klassisk passform som funkar till många olika stilar. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med jeans eller chinos.
Ljusblå t-shirt från Polo Ralph Lauren - Snygg ljusblå t-shirt från Polo Ralph Lauren med klassisk rund hals och liten broderad logga på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull och har en normal passform. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Liknande annonser
Visa alla