Alla kategorier / Mode / Skor / Sneakers
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Maison Margiela sneakers med färgstänk - Unika Maison Margiela sneakers i svart läder med färgstänk. Skorna är i mycket bra skick! Hör av dig om du har några frågor osv😁
Maison Margiela sneakers med färgstänk - Unika svarta sneakers från Maison Margiela med färgstänk i vitt, gult, blått och rött. Skorna har vita snören och en klassisk gummisula. Perfekt för dig som vill sticka ut med en kreativ och konstnärlig vibe. Tillverkade i läder med låg profil.
Maison Margiela sneakers med färgstänk - Unika sneakers från Maison Margiela i vitt och beige läder och mocka, dekorerade med färgstänk i rött, blått, gult och svart. Klassisk låg modell med gummisula och beige snörning. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil. Defekt på sista bild!
Maison Margiela sneakers med färgstänk - Unika sneakers från Maison Margiela i vitt och beige med färgstänk i flera färger. Skorna har klassisk låg siluett, vita snören och gummisula. Materialmix av läder och mocka ger en cool kontrast och streetkänsla. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil.
Maison Margiela sneakers med färgstänk - Unika vita sneakers från Maison Margiela med färgstänk i blått, rött, gult och svart. Skorna har klassisk låg siluett, vita snören och beige sula. Tillverkade i läder och levereras i originalkartong med dustbags. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.
Maison Margiela sneakers - Stilrena svarta sneakers från Maison Margiela med ovandel i mocka och läder, vita snören och beige innersula. Klassisk låg modell med gummisula och diskret logga på plösen. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och tidlös design.
Maison Margiela sneakers med färgstänk - Unika sneakers från Maison Margiela i vitt läder med färgstänk i gult, rött, blått och grönt. Klassisk låg modell med beige sula och vita skosnören. Insidan är fodrad i ljusbrunt läder för extra komfort. Perfekta för dig som vill sticka ut. Köpta helt nya från merchsweden, digitala kvitton finns så skriv om du vill ha bevis på att de är köpta där ifrån, bra skick bara smutsiga vilket går att tvätta bort.
Maison Margiela sneakers - Svarta sneakers från Maison Margiela med klassisk låg siluett, vita snören och beige gummisula. Skorna har en stilren design med paneler i läder och mocka, perfekta för dig som gillar minimalistisk och trendig stil. priset ej hugget i sten. säljer då pågrund av att jag känner för o byta stil
Maison Margiela sneakers med färgstänk
Maison Margiela sneakers med färgstänk - 0 Maison Margiela sneakers med färgstänk - 1 Maison Margiela sneakers med färgstänk - 2 Maison Margiela sneakers med färgstänk - 3

Maison Margiela sneakers med färgstänk

Storlek: 45+
Kategori: Sneakers
Skick: Nytt skick

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Unika svarta sneakers från Maison Margiela med vita, blå och gula färgstänk. Skorna har vita snören och klassisk gummisula. Perfekt för dig som vill sticka ut med en kreativ och konstnärlig vibe. Materialet är läder och sulan är i gummi.

Du är it sigma
Du är it sigma
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart hoodie från Denim Tears med blommor - Säljer en svart Denim Tears Huddie kom om du vill fråga något
Mörkblå hoodie Peak Performance - Mörkblå hoodie från Peak Performance med vit logga på bröstet och klassisk känguruficka framtill. Hoodien har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant samt en stor huva. Perfekt för en avslappnad och sportig stil.
Svart dunjacka Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har en puffig design med horisontella sömmar och diskret logga på bröstet. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt skön att bära. Dok lite sönder på fram o back sidan men går att sy o fixa
Olivgrön hoodie från Sail Racing - Olivgrön hoodie från Sail Racing med svart logga tryckt på bröstet och en mindre logga på huvan. Klassisk känguruficka framtill och svarta dragsnören i huvan. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial, perfekt för en avslappnad stil.
Marinblå Sail Racing hoodie - Snygg marinblå hoodie från Sail Racing med vit logga på bröstet. Klassisk känguruficka framtill och huva baktill. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.
Liknande annonser
Visa alla