Alla kategorier > Mode > Skor > Sneakers
Nike Air Force 1 vita med rosa swoosh
Nike Air Force 1 vita med rosa swoosh - 0 Nike Air Force 1 vita med rosa swoosh - 1 Nike Air Force 1 vita med rosa swoosh - 2

Nike Air Force 1 vita med rosa swoosh

Storlek: 40
Kategori: Sneakers
Märke: Nike
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Frakt från 0 SEK
Beskrivning

Nike Air Force 1 sneakers i vitt läder med rosa swoosh och guldiga detaljer. Klassisk låg modell med perforerad tå, vita skosnören och Nike Air-logga på plösen och innersulan. Snygg och tidlös design som passar till det mesta.

Latte
Latte
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nike Air Force 1 - Säljer mina Nike air force 1 för att den har blivit för liten för mig den är storlek  39
Vita Nike Air Force 1 sneakers - Klassiska helvita Nike Air Force 1 sneakers i lågt utförande. Skorna har en stilren design med perforerad tåbox, vita skosnören och den ikoniska swoosh-loggan på sidan. Tillverkade i slätt läder med en rejäl gummisula för skön komfort.
Vita Nike Air Force 1 sneakers - Klassiska vita Nike Air Force 1 sneakers i lågt snitt med ikonisk swoosh på sidan. Skorna har perforerad tå för ventilation, tjock sula och är tillverkade i läder med textilfoder. Perfekta för en clean och stilren look.
Vita Nike Air Force 1 sneakers - Klassiska vita Nike Air Force 1 sneakers i lågt snitt. Skorna har en clean design med perforerad tåbox, vita skosnören och den ikoniska swoosh-loggan på sidan. Tillverkade i läder med gummisula för skön komfort och streetstyle-vibe. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Vita Nike Air Force 1 sneakers - Klassiska vita Nike Air Force 1 sneakers i lågt utförande. Skorna har en ikonisk siluett med perforerad tå, vita skosnören och den välkända Swoosh-loggan på sidan. Tillverkade i läder med en robust gummisula för extra komfort och stil.
Nike Air Force 1 vita sneakers - Klassiska Nike Air Force 1 sneakers i helvitt läder med perforerad tå, vit sula och diskret Nike-logga på sidan. Skorna har lågt skaft och vita skosnören. Perfekt för dig som gillar en clean och tidlös stil.
Nike Air Force 1 vita sneakers - Klassiska Nike Air Force 1 sneakers i vitt läder med svart swoosh på sidorna. Skorna har använd i knappt 3 veckor.  Pris kan diskuteras eller om du har frågor hör av dig.
Nike Nocta Air Force 1  - Klassiska vita Nike Air Force 1 sneakers med  tå, blå detaljer på snörningen och Nike Air-logga på plös och häl. Skorna har en låg siluett och är tillverkade i slätt läder med vit sula. Perfekta för en clean och stilren look.
Andra annonser från Sneakers
Visa alla
Lanvin  - Lanvin i storlek uk7. 9/10 skick. Skorna fins p köpa i profilen men bytes hälst. Krav för byte är uk6 eller st 40-41
 Valentino sneakers  - Snygga vita sneakers från Valentino med rosa band och pyramidnitar på sidan. Skorna har klassisk snörning och är tillverkade i skinn för en lyxig känsla. Perfekta för dig som vill ha något extra till din outfit.
Svarta Louboutin sneakers med röd sula - Snygga svarta sneakers från Christian Louboutin i mocka med den ikoniska röda sulan. Lågt skaft och klassisk snörning. Perfekta för dig som vill ha en exklusiv och stilren look med en twist. Sulan har Louboutin-loggan i rött.
Lanvin - Gilla annonsen och följ mig på Plick❗️❗️❗️ 🥇dras den 20 februari 🥇
Adidas Wales Bonner svarta sneakers - Tja säljer dessa Snygga Adidas Wales Bonner sneakers i svart mocka med vita detaljer och klassiska tre ränder på sidan. Skorna har vit plös med unik söm, vita skosnören och gummisula. Perfekt för dig som gillar retrovibbar och streetstyle. Originaltagg kvar.
Svarta Axel Arigatos - Stilrena svarta sneakers från Axel Arigato i mocka med diskret logga på sidan och bred vit sula. Skorna har en minimalistisk design utan synliga snören och en låg siluett som passar till många outfits. Äktehets bevis finns, du får med allt OG också! Så som box och dustbag. Ny pris 2500kr
Marinblå sneakers från Christian Louboutin - Snygga marinblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med klassisk röd sula och ton-i-ton broderad logga på sidan. Skorna har svarta skosnören och en låg silhuett som ger en clean och exklusiv look. Perfekta för dig som vill sticka ut med stil. Finns storlek 42 och 43
Valentino blå camo sneakers - Snygga sneakers från Valentino med blå och vita camo-detaljer. Ovandelen är i en mix av mocka och textil, med vita och mörkblå partier. Skorna har svarta snören, vit sula och coola nitar på hälen. Perfekta för dig som vill sticka ut med stil.