Alla kategorier / Mode / Skor / Sneakers
Svarta sneakers från Prada
Svarta sneakers från Prada - 0 Svarta sneakers från Prada - 1 Svarta sneakers från Prada - 2 Svarta sneakers från Prada - 3

Svarta sneakers från Prada

Storlek: 39
Kategori: Sneakers
Märke: Prada
Skick: Mycket bra skick

1500 SEK

Frakt från 54 SEK
Beskrivning

Snygga svarta sneakers från Prada med klassisk låg modell och vita skosnören. Skorna har en stilren svart ovandel i textil, vit kraftig yttersula med strukturerat mönster och Prada Milano-logga i triangelform på sidan. En trendig modell med rund tå och vadderad hälkant.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Leopardmönstrad klänning med långa ärmar - Säljer en snygg leopardmönstrad klänning med långa ärmar och smock i midjan. Klänningen har volangdetaljer nertill och är perfekt för dig som vill sticka ut. Mjuk och skön känsla i materialet.
Vit ribbad långärmad tröja från Gina Tricot - Säljer en vit långärmad tröja från Gina Tricot i storlek M. Tröjan har ribbat mönster och rund halsringning. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med olika outfits.
Svart dunjacka från Cedrico med huva - Säljer en svart dunjacka från Cedrico i storlek S. Jackan har en stor och mysig huva, två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look med logotyp på ärmen. Jackan blev tyvärr aldrig använd så den är som ny
Svarta wide byxor i skinnimitation 36  - Snygga svarta byxor från Bubbleroom i skinnimitation med hög midja och raka, vida ben. Klassisk femficksmodell med bälteshällor och knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en edgy och trendig look.
Svart stickad tröja med rund hals - En enkel och stilren svart stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, vilket ger en klassisk look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en avslappnad stil.
Krämvit oversized stickad tröja - Mysig krämvit stickad tröja med rund halsringning och avslappnad passform. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha med olika stilar.
Svart pufferjacka med hög krage - Snygg svart pufferjacka med hög krage och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och quiltad design. På vänster ärm sitter en liten trekantig patch. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt trendig look.
Svart axelväska från Saint Laurent - Säljer en liten svart axelväska från Saint Laurent med glansig finish och guldfärgad YSL-logotyp framtill. Väskan har en stilren rektangulär form, rundade hörn, två separata fack med klaffar och en lång smal axelrem. Guldfärgade detaljer vid remfästena ger en lyxig look.  Perfekt som mobil väska
Svart handväska i läder - Säljer en stilren svart handväska i läder med rymlig, lätt strukturerad form och dubbla rundade handtag. Väskan har guldfärgade detaljer, dekorativt lås framtill, flera remdetaljer och en längre axelrem med kedjedetaljer. På framsidan finns praktiska fickor och en hängande läderdetalj som ger väskan en lyxig look.
Liknande annonser
Visa alla
Svarta sneakers från Prada - Snygga svarta sneakers från Prada med glansig finish och meshdetaljer. Skorna har svarta snören och en röd logotypremsa på plösen. Modern och sportig design som sticker ut med exklusiv känsla.
Svarta sneakers från Prada - Snygga svarta sneakers från Prada med diskret mönstrad textil och läderdetaljer. Klassisk låg modell med svarta skosnören och ikonisk metallogo på sidan. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers. Med kvitto  (köpte nypris 10600kr)
Röda låga Prada-sneakers - Snygga svarta låga Prada-sneakers med en stilren, sportig silhuett. Skorna har en blank ovandel med textila meshpartier, svart snörning och vadderad plös. Den röda Prada-detaljen på plösen ger en tydlig kontrast. Modellen har en kraftig svart yttersula med strukturerade partier och en modern chunky form.
Prada sneakers - Säljer ett par helt nya Prada skor i storlek 42. Skorna är helt oanvända och kommer med orginallåda och prislapp. Hör av er vid intresse och vid önskan om fler bilder!
Svarta Prada-sneakers i lack - Svarta sneakers från Prada med låg siluett och klassisk snörning. Skorna har en sportig form med ovandel i svart mesh och släta, glansiga lackdetaljer över tåpartiet och runt sidorna. Diskret Prada-logga syns på den röda etiketten vid plösen och inne i skon. Rundad tå och mörk yttersula.
Svarta Prada sneakers - Snygga svarta sneakers från Prada i äkta läder med robust sula och diskret logga på sidan. Skorna har en klassisk låg profil och stilrena detaljer som passar perfekt till streetwear eller en mer dressad look.
Prada sneakers svart/vit mesh - Snygga sneakers från Prada i svart och vitt med glansiga svarta paneler och meshdetaljer. Skorna har vita snören, tjock vit sula och en röd logga på plösen. Perfekta för dig som gillar en sportig och trendig look.
Fortsätt i appen →