Alla kategorier / Mode / Skor / Sneakers
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino camo sneakers i läder - Snygga sneakers från Valentino med beige läder och camo-mönstrade paneler i grönt, svart och rött. Skorna har vita sulor, beige skosnören och en detalj i blått på hälen. Märkeslogga på plösen och cool nitar-detalj vid snörningen.
Valentino camo sneakers i mocka och läder - Snygga sneakers från Valentino med camomönster i grönt, blått och svart. Skorna har detaljer i mocka och läder, blå hälkappa med nitar och olivgröna skosnören. Yttersulan är beige och svart, och insidan är svart. Perfekta för dig som gillar streetstyle och unika detaljer.
Valentino camo sneakers i mesh och mocka - Snygga sneakers från Valentino med camomönster i svart, grått och blått. Ovandelen är i mesh och mocka med vita och mörkblå detaljer samt en vit hälkappa. Gummisula med nitar på hälen ger en unik touch. Perfekta för dig som vill sticka ut med stil. Storlek 42 men passar 43
Gråa sneakers i mocka från Tod's - Snygga gråa sneakers från Tod's i mjuk mocka med vita detaljer och bruna skosnören. Skorna har perforerade sidor för extra ventilation och en vit sula med metalliska detaljer baktill. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska sneakers. Nypris 5000kr mitt pris 500kr
Valentino camo sneakers i mocka - Säljer ett par snygga sneakers från Valentino med kamouflagemönster i grönt, svart och beige. Skorna har detaljer i mocka och läder, samt en gummisula med nitar på hälen. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil.
Valentino camo sneakers i mocka och läder - Snygga sneakers från Valentino med camomönster i blått, grått och beige. Skorna har detaljer i mocka och läder samt en unik häl i orange och brunt. Klassisk låg modell med snörning och svart innersula.
Blåvita sneakers i mocka - Valentino Flycrew🇮🇹| Storlek:43| skick 8/10 mycket bra skick| nypris:7000kr| Hör av dig vid minsta fundering 🤔
Sneakers i mocka och läder, multicolor
Sneakers i mocka och läder, multicolor - 0 Sneakers i mocka och läder, multicolor - 1 Sneakers i mocka och läder, multicolor - 2 Sneakers i mocka och läder, multicolor - 3 Sneakers i mocka och läder, multicolor - 4 Sneakers i mocka och läder, multicolor - 5 Sneakers i mocka och läder, multicolor - 6

Sneakers i mocka och läder, multicolor

Storlek: 43
Kategori: Sneakers
Märke: Valentino
Färg: Flerfärgad
Skick: Bra skick

1199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Unika sneakers med paneler i svart och grå mocka, detaljer i mörkrött läder och beige sula. Skorna har svarta och gråa mönster på ovandelen samt nitar på hälen. Snygg kontrast mellan material och färger, perfekta för dig som vill sticka ut.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå slitna jeans från Nudie Jeans - Säljer ett par blå jeans från Nudie Jeans med slitningar och snygg tvätt. Jeansen har raka ben, klassiska fem fickor och kontrastsömmar. Bakfickorna har Nudie Jeans ikoniska brodyr. Perfekta för en avslappnad och trendig look.  W30 L32
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →