Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Solglasögon
 solglasögon guld/brun
 solglasögon guld/brun - 0  solglasögon guld/brun - 1  solglasögon guld/brun - 2  solglasögon guld/brun - 3  solglasögon guld/brun - 4

solglasögon guld/brun

Storlek: NO SIZE
Kategori: Solglasögon
Märke:
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

399 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygga solglasögon med guldfärgade detaljer och bruna bågar. Glasen är tonade i brunt och har en klassisk pilotform. Märkets logga syns på sidan och framtill. Perfekta för dig som vill ha en exklusiv accessoar.

Stiluxe.partner
Stiluxe.partner
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 vita solglasögon - Snygga solglasögon med vit båge, gulddetaljer och mörka linser. Klassisk pilotformad design med tydlig LV-logga på linsen och guld V-detalj ovanför näsryggen. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiv stil.
 bruna solglasögon - Snygga solglasögon med brunmelerad båge, guldfärgade detaljer och mörka glas. Klassisk pilotform med ett stort V i metall framtill. Perfekta för dig som vill ha en exklusiv och trendig look.
bruna/guld solglasögon - Snygga solglasögon med brunmelerad båge och guldfärgade detaljer. Glasen är mörka och har en klassisk pilotform. Märkeslogga syns på glaset och insidan av bågen. Perfekt accessoar för en trendig look.
 solglasögon guld/brun - Snygga solglasögon  med guldfärgade detaljer och bruna skalmar. Bågarna har en klassisk aviatorform och glasen är mörka med en lätt toning. Perfekta för dig som vill ha en exklusiv och trendig look.
Liknande annonser
Visa alla