Alla kategorier / Sportkläder
Balmain Paris Tröja
Balmain Paris Tröja - 89 Balmain Paris Tröja - 90

Balmain Paris Tröja

Storlek: S
Kategori: Sportkläder
Färg: Svart

249 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Jag säljer min balmain paris tröja för att den inte passar längre. Skicket är 10/10, inte en ända defekt och använd kanske 5 gånger. Det är en drifit tröja i storlek S och passar någon mellan 170-180cm. Pris kan diskuteras. Tar byten.

Casper
Casper
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Nike hoodie - Jag säljer min snygga nikehoodie då jag har växt ur den, den är grå och är storlek XS men passar definitivt S. Nypris är 599, mitt pris är 299. Skick: 8/10. Pris går att diskutera vid snabb affär. Passar perfekt till sommarkvällar. Tar byten.
Nike hoodie - Jag säljer min beiga nike hoodie då den är för liten för mig. Den är storlek XS men passar S också. Skick:8/10. Nypris: 599. Mitt pris: 299. Den är inte använd jättemycket så därför är priset 299. Kontakta om ni vill ha mer bilder, tar byten också.
Sailracing ziphoodie - Jag säljer min sailracing ziphoodie då den är för liten för mig. Den är gråsvart och storlek 170. Nypris: 1299, mitt pris: 499. Skick: 7/10. Kan sänka till 449 vid snabb affär. Inte för varm, passar till sommarkvällar.  tar byten.
Ljusblå skjorta från Ralph Lauren - Snygg ljusblå skjorta från Ralph Lauren med klassisk krage och knappar framtill. Perfekt för en stilren look. Skjortan är i 9/10 skick, använts ett få antal gånger.
Mörkblå jeans från Nudie Jeans - Säljer ett par mörkblå jeans från Nudie Jeans i ekologisk bomull. De har en klassisk femficksdesign och orange sömmar. Perfekta för en stilren look.
Svarta jeansbyxor från Replay - Säljer ett par svarta jeansbyxor från Replay med klassisk femficksdesign och dragkedja. Byxorna har en slim passform och är tillverkade i ett hyper stretchigt material som sitter snyggt på benen. Modellen på bilden är 185 och jeansen är lite korta
Ljusblå raka jeans från Acne Studios - Säljer ett par ljusblå jeans från Acne Studios med klassisk femficksmodell och raka ben. Jeansen har en rak passform och subtila slitningar framtill för en cool vintagekänsla. Finns 1 fläck på nedre delen av ena benet (bild 3) annars i väldigt bra skick.
Blå raka jeans från acne studios - Säljer ett par klassiska blå jeans från Acne studios med rak passform och fem fickor. Jeansen har en snygg tvätt med lätt slitning på låren och är tillverkade i denim. Jeansen är knappt använda och i väldigt bra skick, kom gärna med prisförslag!
Blå slim fit jeans från Tiger of Sweden - Säljer ett par klassiska blå slim fit jeans från Tiger of Sweden med fem fickor och snygga slitningar. Jeansen har normal midja, dragkedjegylf och bruna sömmar. Jag säljer då de inte passar längre. Finns inga defekter.
Blå slim jeans från Tiger of Sweden - Säljer ett par blå jeans från Tiger of sweden i slim passform med klassisk femficksdesign och dragkedja. Jeansen har en mörkare tvätt och subtila slitningar. Finns inga defekter, kom gärna med prisförslag!
Liknande annonser
Visa alla