Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart stickad tröja i alpackablandning - Mysig mörkgrön stickad tröja från H&M i alpackablandning. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och chill höst- och vinterstil.❤️❤️❤️
Ull/alpacka tröja  - Superfin ljusblå stickad tröja från HM i alpacka och Ull material. Så varm och gosig 🩵
Stickad ull tröja  - Storlek L,slits på sidorna
Stickad tröja med ull och alpackaull zara - Säljer denna jättefina ljusblå stickade tröjan från zara, säljer då de inte riktigt kommit till användning. Storlekarna är väldigt små i denhär, så tröjan är strlk L och är i min strlk som alltid har xs-s och sitter tajt på mig. Orginal pris är 379.
Stickad tröja i ull/alpackablanding  - Mysig mörkgrå stickad tröja från H&M i ull- och alpackablandning. Tröjan är perfekt nu till hösten/vintern och passar till allt!🩷
Ull tröja  - Så snygg beige stickad tröja från H&M i 100% ull med svarta detaljer längs ärmarna. Ursprungligen i storlek XL men råkat krympa i tvätten så mer en storlek M nu🥲🥲🥲Så mysig och snygg passform!!
Beige stickad tröja i mohair/ull XS - Supermysig beige stickad tröja i mohair/ull-blandning.💗
Stickad tröja ull/alpackablandning
Stickad tröja ull/alpackablandning - 89 Stickad tröja ull/alpackablandning - 90

Stickad tröja ull/alpackablandning

Storlek: M
Kategori: Stickat
Märke: H&M
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Från H&M trend 💞ganska liten i storlek, passar mig med XS/S

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Skinnjacka  - Skitsnygg skinnjacka! Storlek 42 men sitter snyggt oversize på mig som är 160 och har xs/s vanligtvis 🤎
Stickad tröja Zara  - Jättemjuk och skön tröja från Zara med så fina detaljer! Den är rätt ”tung” och rejäl, och har slits på båda sidorna 🤎Använd 1-2 gånger så den är som ny!
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →