Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Givenchy mössa
Givenchy mössa - 0

Givenchy mössa

Storlek: Alla
Kategori: Stickat
Märke: Givenchy
Skick: Mycket bra skick

650 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Fet givenchy mössa helt ny kan diskutera priset

FM outlet
FM outlet
(8)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Replay blå jeans med slitningar - Säljer ett par blå jeans från Replay med coola slitningar och lagningar framtill. Jeansen har raka ben, klassiska bakfickor och detaljer i rött vid fickorna. Materialet är jeans i bomull och de har en snygg tvättad look.
Denim Tears Hoodie - Säljer en grå hoodie från Denim Tears med vita blommiga applikationer över hela tröjan. Tröjan har huva, magficka och långa ärmar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig look.
Svart AMIRI t-shirt med ängel armani - Svart t-shirt från AMIRI med coolt tryck framtill och stort vitt ängelmotiv på ryggen. Framsidan har droppande AMIRI-logga, medan baksidan har en detaljerad ängel och logotyp. Klassisk passform och rund hals. Perfekt statement-plagg för dig som gillar streetstyle.
Replay jeans - W28 L32. Snygga blå skinny jeans med slitningar och hål på benen. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och dragkedjegylf. Perfekta för en trendig och avslappnad stil. Materialet är denim i bomull.
Canada goose cardigan jacka - Snygg svart puffercardigan från Canada Goose med ribbade ärmar och hög krage. Jackan har dragkedja framtill, fickor med dragkedja och en patch med logga på ena ärmen. Materialmix av polyester och stickat ger en modern look.
Liknande annonser
Visa alla