Alla kategorier > Mode > Kläder > Stickat
Glittrig tröja
Glittrig tröja  - 89 Glittrig tröja  - 90 Glittrig tröja  - 91

Glittrig tröja

Storlek: M
Kategori: Stickat
Märke: H&M
Färg: Rosa

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Glittrig beige/ljusrosa stickad tröja!

Lisa Erixon
Lisa Erixon
(9)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Glittrig tröja - En superfin stickad tröja, den är ljusare i verkligheten än på bilderna💕💕
Rosa glittrig stickad tröja från Carla F - Säljer en stickad rosa glittrig tröja, på bilden ser man inte men den är väldigt rosa och fin. Den är genomskinlig så det är jätte fint att ha typ ett vitt linne under. Jag säljer den för att det är för stor❤️❤️
Glittrig svart fluffig tröja - Säljer en svart fluffig tröja med glittriga inslag. Tröjan har en loose, lite croppad passform och långa ärmar, perfekt för dig som vill ha något mysigt men ändå lite extra.  Den har långa snygga ärmar💕
Grön glittrig stickad tröja - Så snygg stickad glittrig tröja från H&M. Så fin färg, storlek M och i nyskick💗
Andra annonser från Stickat
Visa alla
Stickad från Zara  - Jätte mysig tröja från Zara 💕
After skii tröja! - Så snygg stickad tröja helt ny med prislapp st 38, köpte för 600 säljer för 400!
Vit oversized stickad tröja - Mysig vit stickad tröja med oversized passform och breda ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Vit stickad Zara tröja med spetsdetalj - Säljer den populära Zara tröjan i jättebra skick, bara andvänd en gång. Har även egna bilder om de önskas.
Stickad tröja - Stickad tröja från na-kd i korall färg
Zebramönstrad stickad tröja Wera - Säljer en stickad tröja från Wera i alpackamix med zebramönster i svart och beige.
Ljusgrå off shoulder stickad tröja - Mysig ljusgrå stickad tröja med off shoulder-design och långa ärmar. Tröjan har en avslappnad passform och ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant.
Stickad tröja ”le ski”  - Stickad tröja med ”LE SKI” print. Älskar att ha den på afterski men passar även till vardags! Storlek M 💕💕💕💕