Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja HM - Säljer denna jätte fina stickade tröja från HM. Helt oanvänd🌸
Stickad tröja från hm - En stickad tröja från hm som är helt ny
Stickad hm tröja - Jättefin stickad tröja från hm i strl xs använd endast en gång säljer för att den inte används💕
stickad tröja från hm - aldrig använd💕
Hm stickad tröja  - V neck stickad tröja i bra skick. Jättefin faktiskt och passar olika byxor.
Hm stickad tröja  - Säljer en jätte mysig stickad tröja ifrån HM som knappt är använd, så fin färg speciellt nu till sommaren☀️nypris var 600 kr och säljer för 300 kr men pris kan diskuteras vid snabb affär!💗skriv för fler frågor eller bilder😆
Hm stickade tröjor
Hm stickade tröjor - 89 Hm stickade tröjor - 90

Hm stickade tröjor

Storlek: XS
Kategori: Stickat
Märke: H&M

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Dessa super mysiga tröjor använder jag tyvärr inte längre så därför säljer jag🤎 Båda för 50kr + frakt🤍

h&m
englafransson
englafransson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Levis mile high super skinny  - Dessa jeans säljer jag på grund av att de bara ligger i garderoben och aldrig används. Den enda skadan som skett är att de spruckit (kan skicka bild) men det har lagats av en som jobbar med att laga kläder🤎 Priset kan diskuteras
Liknande annonser
Visa alla