Alla kategorier > Mode > Kläder > Stickat
Ull kofta
Ull kofta - 89 Ull kofta - 90

Ull kofta

Storlek: S
Kategori: Stickat
Färg: Grå

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Världens mest perfektaste stickade ull kofta!!!! Från äkta småländsk marknad och enbart använd fåtal gånger då jag har flera🥰

Emma
Emma
(35)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
COS kofta 100% merino ull - Säljer en så fin kofta från COS i 100% merino ull. Koftan är mullvadsbrun med rund hals och knappar. Koftan super mjuk känns liknande kashmir. Passar både till kallare perioder men även på sommarkvällar. Storlek M men passar snarar S. Köpt för några veckor sedan och aldrig använd men tyvärr klippte jag av lappen! Köpt för 1000kr.
Kofta i ull - Jättefin grå kofta i ull, den är figursydd men i ändå i en lös passform och går att spännas åt med tillhörande bälte 🖤 Från Stockholm LM , i bra skick, storlek S
Grå ull kofta från Gina Tricot - Supermysig grå ull kofta från Gina Tricot med v-ringning och långa ärmar. 🥰 storlek m men passar xs-m skulle jag säga
Ull kofta - Jätte söt kofta, är i stolek L men är liten i stolek så passar mig som är en S🤍
Grå kofta från Ralph Lauren i ull - Nu säljer vi en grå tjockare kofta i Storlek M. Inga defekter på tröjan och är i ett riktigt bra skick. Den är i ull och är perfekt för lite kyligare dagar. Går bra i vardagliga sammanhang men också lite finare tillfällen. Kontakta vid minsta fundering//Nordic closet
Mörkgrå kofta från 157 i ull - Mysig mörkgrå kofta från 157 i storlek L. Koftan är stickad i ull och har knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager och passar till allt när det är kallt ute. Storleken är L men den har blivit mindre och liten i storlek så det är S/Xs
Andra annonser från Stickat
Visa alla
Fluffig stickad tröja med blå ränder - Mysig stickad tröja i fluffigt material med vita och blå horisontella ränder. Tröjan har en avslappnad passform, rund hals och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar en soft och trendig look. Materialet känns mjukt och lite lurvigt.
Mörkgrå stickad polotröja - Mörkgrå stickad polotröja med vita detaljer vid ärmarna. Tröjan har en avslappnad passform, långa ärmar och hög krage. Perfekt för lager-på-lager och en stilren look.
Jättefin stickad - Passar helt perfekt!! Lägg gärna prisförslag❣️nypris 1899💓💓
vintage yk2 hollister stickad kofta/topp - så fin ikonisk vintage stickad långärmad från hollister i stl S💗 den är mörkblå/grå randig, har två fickor där fram och djup urringning. lite nopprig vilket man kan se på bilden men övrigt fint skick för sin ålder!
Beige stickad tröja - Super mysig beige stikad tröja från Gina
Mörkblå stickad tröja från Ami Paris - AMI Paris tröja – helt ny. Oanvänd och i nyskick. Klassisk design med den ikoniska AMI-loggan. Strl S men passar mer som M Skickas supersnabbt 📦 Skriv vid frågor!
Ljusgrå ribbstickad off shoulder-top - Säljer denna super snygga stickade topp. Helt ny,