Alla kategorier > Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Carin Wester stickad tröja - Super fin, mysig tröja. Använd fåtal gånger mer kan sänka pris pga få noppror
Carin Wester stickad tröja - Super fin Carin Wester tröja!! Står att den är XS men skulle säga mer som en S eller M😊
Carin Wester Stickad Tröja - Stickad tröja från Carin Wester använd ett fåtal gånger! Kontakta för fler frågor eller fler bilder 🥰🥰
Gul stickad  tröja från carin wester  - Super fin, råka krympa i tvätten så det är lite liten. Skulle säga att den passar xs❤️
Carin Wester stickad tröja! - Snygg blå stickad tröja från Carin Wester, knappt använd så i nyskick!
Stickad tröja carin wester - Säljer denna superfina tröjan från carin wester då den tyvärr inte används längre!
Carin Wester stickad tröja - Säljer den här jätte mysiga stickade tröjan från Carin Wester som inte kommer till användning. Den är lite ljusare brun. Bara använd ett fåtal gånger. Strl Xs men är skön på mig som är S. Passformen är inte tajt utan den är som en vanlig stickad tröja💞
Carin Wester stickad tröja  - Stickad tröja från Carin Wester Unikt mönster och jättefin baggy passform💕
Stickad tröja från Carin Wester
Stickad tröja från Carin Wester - 89 Stickad tröja från Carin Wester - 90 Stickad tröja från Carin Wester - 91

Stickad tröja från Carin Wester

Storlek: XS
Kategori: Stickat
Märke: Carin Wester

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig lite oversized snygg fit i armarna och i halsen, Frakt kostar 68kr!

Caroline Hinz
Caroline Hinz
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Beige och svart zebramönstrad stickad tröja - Säljer en fluffig stickad tröja med beige och svarta zebraränder. Tröjan har hög hals och långa ärmar, perfekt för dig som vill sticka ut med ett djuriskt mönster. Materialet är mjukt och ger en cozy vibe, passar dig som gillar statement-plagg.
Tröja med text - Säljer denna as snygga stickade tröja i en mint grön färg och coolt tryck i neongult, i strl xs, passar mig superbra med xs-m
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta med bred ribbstickning och två stora knappar framtill. Koftan har en omlott-look och långa ärmar med lite loose passform. Perfekt att slänga över ett linne eller topp för en chill och snygg vibe.
Brun stickad tröja💓 -  Sen ner en jättefin stickad polotröja med vita sömmar från Zara💓 Den är helt ny med prislappen kvar och efterfrågan💓 Passar för mig som vanligtvis har S💓
Mörkgrön omlottkofta  & Other Stories - Superfin mörkgrön omlottkofta från & Other Stories med v-ringning och långa ärmar. Koftan är stickad och har en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en snygg outfit.
Stickad tröja  - Vit stickad tröja med svarta detaljer från Kaffe Aldrig använd, slutsåld på hemsidan💗
Beige stickad tröja från Zara  - Stickad tröja från Zara .
Grå ribbad kofta från Massimo Dutti - Säljer en stilren grå kofta från Massimo Dutti i storlek S. Koftan är ribbstickad, har lång ärm och hel dragkedja framtill. Materialet är 100% bomull vilket gör den både mjuk och skön. Perfekt för dig som gillar enkel och clean look. 10/10 skick. Priset ej hugget i sten!