Malcolm
Malcolm
John Henric tröja
John Henric tröja - 89 John Henric tröja - 90 John Henric tröja - 91

John Henric tröja

Storlek: S
Kategori: Stickat
Märke: John Henric
Färg: Grå

250 SEK

Beskrivning

Jag säljer min sjukt snygga stickade långärmade piké som är ljusgrå och från John Henric, den är väldigt fint och ganska tunnt stickad. Pris kan diskuteras vid snabb affär.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Skriv för egna bilder!!  - Fin och skön polotröja i mörkgråfärg från Zara! Har få antal noppror men skulle säga att de inte märks av när man bär tröjan. Be om egna bilder ifall det behövs 👍👍 Tröjan har hög krage och lite tightare passform.
Stickad tröja med knappar - Säljer min stickade grå tröja med knappar från Gina tricot💗 pris kan diskuteras
Stickad tröja  - Fin svart/vit stickad tröja från & other stories I mohair mix🌸. Tröjan är i bra skick och säljs inte längre.
stickad topp - jättefin stickad beige topp från nelly! slutsåld på hemsidan, aldrig använd❣️
Polo tröja - Snygg tröj från hm!
Stickad tröja - Jättesnygg färgglad stickad tröja!
Rosa stickad tröja - Säljer en rosa stickad tröja från vero moda. Den är använd många gånger men utan tydliga tecken på användning
Lindex kofta - Lindex kofta använd fåtal gånger