Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa stickad tröja - En rosa stickad tröja som jag trodde skulle komma mycket mer till användning. Jag har inte använt den så många gånger och den har inga defekter.
Rosa stickad tröja  - Stickad tröja från märket only
Rosa stickad tröja från ONLY - Säljer en söt rosa stickad tröja från ONLY i storlek XS. Tröjan har ett fint hålmönster och långa ärmar, perfekt för kyliga dagar. Den är både mysig och stilren, idealisk för höst och vinter.
Rosa stickad tröja - Jättebra skick! Storlek M men passar även S 🎀
Rosa stickad tröja från ONLY - Säljer en mysig rosa stickad tröja från ONLY. Väldigt fint skick!
rosa stickad tröja! - Använder inte längre, super fin
Rosa Stickad tröja  - Gullig stickad tröja från ONLY! Pris kan diskuteras 🫶🏻
Rosa stickad tröja 🎀 - Superfin mjuk stickad tröja ifrån only, perfekt inför hösten !🍂
Aleksandra Sarbiewska

Rosa stickad tröja

Storlek: Xs
Kategori: Stickat
Märke: Only

275 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin och skön stickad tröja från Only och köpt på Nelly. ENDAST TESTAD, så den är i princip som ny! Passa på nu när det är gratis frakt!🤗

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Lila stickad kofta - Säljer den supermysiga lila stickade koftan😊 den är i mycket bra skick och jätteskönt nu till hösten! Använd gärna köp nu funktionen
Superfin och varm kofta från Zara!  - Denna superfina, mysiga och varma kofta från Zara är i storlek s, men passar också xs! Jag köpte den här på Plick men kommer tyvärr inte till användning! Koftan har några små defekter på användning men inga hål eller fläckar. Den är bara lite nopprig som stickade tröjor kan bli ibland 💕 Koftan är mörkblå och vit. Skriv för fler frågor!
Vinröd tröja 💓💓💓 - Så najs vinröd tröja med krage från Zara 🤍🤍
Stickad Morris Tröja - Mycket fint skick, lappen vid nacken är av. Storlek 48/S passar dig som är mellan 175-185cm ungefär. Nypris ca 1500kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
& other stories Omlotts rosa tröja stickad  - En ljus rosa stickad Omlotts tröja från märket ”Other stories” i storlek smal. Skön och fin kvalitet och i mycket bra skick, bara använt några fåtals gånger.
Fendi monogram sweatshirt - En grå Fendi tröja med monogram detalj | Storlek M men passar mer S | Fraktar samma dag om köp sker innan 22:00