Alla kategorier > Mode > Kläder > Stickat
Ljuslila ribbad kofta från H&M
Ljuslila ribbad kofta från H&M - 89 Ljuslila ribbad kofta från H&M - 90 Ljuslila ribbad kofta från H&M - 91

Ljuslila ribbad kofta från H&M

Storlek: S
Kategori: Stickat
Märke: H&M
Färg: Lila
Skick: Mycket bra skick

45 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en superfin ljuslila kofta från H&M. Den är ribbad och har stora knappar framtill. Perfekt för hösten och den är mysig att ha på sig. Koftan har långa ärmar och är v-ringad💗Storlek S

Emelie
Emelie
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljuslila ribbad polotröja från H&M - Säljer en ljuslila ribbad polotröja från H&M i storlek S. Tröjan har hög polokrage, lång ärm och är stickad i ett mjukt material. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla med jeans eller kjol. Oanvänd
Ljuslila ribbad polotröja från H&M - Säljer en ljuslila ribbstickad polotröja från H&M i storlek XS. Perfekt för en kallare höstkväll🥰säljer den då den inte kommit till användning💕
Ljuslila kofta från H&M, storlek S - Supermysig ljuslila kofta från H&M i storlek S. Koftan har v-ringning, ribbade muddar och knappar framtill. Den är stickad och har en loose passform med långa ärmar.
Ljuslila kofta - Säljer en superfin ljuslila kofta som är perfekt för våren. Hör av er för fler bilder!!💜(xs men passar även en s)
Ljuslila stickad kofta med knappar från H&M - Superfin ljuslila stickad kofta med tre stora knappar framtill. Koftan är ribbad och har en croppad passform med långa ärmar. Perfekt att slänga över en topp för en chill och trendig look.
Ljuslila kofta från H&M med knappar - Säljer en ljuslila, ribbstickad kofta från H&M med stora mörka knappar framtill. Koftan har v-ringad hals, croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över en t-shirt för en chill look. Materialet är mjukt och stickat.
Ljuslila ribbad kofta med knappar - Säljer en ljuslila ribbad kofta med v-ringning och knäppning framtill. Koftan har långa ärmar och är tillverkad i ett mjukt stickat material. Storlek S (36), stor i storlek funkar även för en M, tjockt och bra material, för stor på mig därför ska sälja den.
Andra annonser från Stickat
Visa alla
Stickad tröja från STOCKH LM Studio - Säljer en fluffig stickad tröja från STOCKH LM Studio i storlek S. Tröjan har ett svartvitt  mönster, rund hals och raka ärmar. Materialet är mjukt och har en lite lurvig yta🥰den är bara använd 1 gång
Stickad hoodie - Ljusblå stickad hoodie från zara🩵🤍 Knappt använd! Skriv gärna frågor eller buda:)
SLUTSÅLD tröja - Säljer den skitnsygga o populära tröjan ifrån other strories!! Älskar den verkligen och sbin snygg på!
Svart stickad tröja med PARIS-tryck - Cool svart stickad slutsåld tröja från H&M med vit text 'PARIS' framtill. Tröjan har rund halsringning, långa armar.
Ljusgrå stickad tröja - Mysig ljusgrå stickad tröja i storlek S, aldrig använd💕💕💕
Brun omlottkofta från Gina Tricot - Mysig brun stickad omlottkofta från Gina Tricot i alpackablandning. Koftan har långa ärmar, djup v-ringning och dekorativa knappar i sidan. Perfekt för lager på lager och ger en trendig look.
Beige stickad tröja - Super mysig beige stikad tröja från Gina
Jättefin stickad - Passar helt perfekt!! Lägg gärna prisförslag❣️nypris 1899💓💓