Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusrosa stickad tröja från Lager 157 - Supermjuk  ljusrosa stickad tröja från Lager 157. Tröjan har en avslappnad passform, rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för lager-på-lager och att mysa i under kyliga dagar.
Lager 157 stickad tröja - Supersnygg stickad tröja från Lager 157💕 Har en fläck som inte syns jätte mycket💗
Ljusrosa stickad tröja från Lager 157 - Ljusrosa stickad tröja från Lager 157 med vita horisontella ränder. Tröjan har en hög ribbad halsringning, ribbade muddar och bred ribbad nederkant. Perfekt för att skapa en soft och avslappnad look. Materialet är mjukt och behagligt.
Rosa stickad tröja från lager 157 - Superfin rosa stickad tröja från 157 med avslappnad passform och trekvartsärmar. Mjuk och skön. Rund halsringning och ribbade kanter ger en clean look. Passar dig som gillar en chill och enkel stil.🥰
Rosa stickad tröja från lager 157 - Mysig rosa stickad tröja från lager 157 med rund halsringning och korta ärmar. Tröjan har en enkel, rak passform och ribbade kanter vid hals, ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Rosa randig stickad tröja från lager 157 - Säljer en söt rosa stickad tröja från lager 157med vita horisontella ränder. Tröjan har rund hals, långa ärmar och bred ribbad kant nedtill och vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar mjuka pasteller och chill stil.
Rosa stickad tröja från lager 157 - Mysig rosa stickad tröja från 157 med rund hals och långa ärmar. använt 2 gånger så är som helt ny !!
Rosa tröja från lager 157 - Säljer en söt rosa tröja från lager 157 i storlek S. Perfekt till höst och vår. Använd en gång och pris kan diskuteras 💕
Stickade tröjor från lager 157
Stickade tröjor från lager 157 - 89 Stickade tröjor från lager 157 - 90 Stickade tröjor från lager 157 - 91

Stickade tröjor från lager 157

Storlek: S
Kategori: Stickat
Märke: Lager 157

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stickade tröjor från lager 157, köpta för 150 st. Helt oanvända, storlek S, säljer 1 för 100 och 2 för 180kr. De är i förgerna rosa och mint grön!

Roos
Roos
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Balklänning från hebeos - Säljer för 1350kr, helt oanvänd, väldigt fin! Säljer för att jag har köpt en annan balklänning. Köparen står för frakt!
Röd Balklänning - Säljer min fina balklänning, hade den på min bal men har inte längre någon användning för den, den är i helt perfekt skick!
Svart jacka från Parajumper - Säljer min Parajumper jacka i storlek XS, den är köpt från Johnells på rean för 5599kr men den kostar egentligen 7999kr. Den är puffer och inte så lång i modellen, älllllskkar verkligen den men den är lite för kort i ärmarna för mig. Den är knappt använd.
Liknande annonser
Visa alla