Alla kategorier > Mode > Kläder > Stickat
Långärmad stickad
Långärmad stickad - 89 Långärmad stickad - 90 Långärmad stickad - 91

Långärmad stickad

Storlek: XS
Kategori: Stickat
Färg: Svart

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart xs

Wannisa Wetkama
Wannisa Wetkama
(6)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Stickad långärmad - Supermysig croppad stickad tröja i storlek S💗Skriv för fler bilder/frågor
Svart stickad långärmad - Svart stickad skön långärmad i storlek XS
stickad långärmad - stickad långärmad från gina i bra skick
Marinblå stickad långärmad tröja - En svart, enkel och stilren stickad tröja med lång ärm och rund hals. Tröjan har en normal passform och är perfekt att matcha med jeans eller kjol. Mjuk och skön mot huden, passar till både höst och vinter.
Svart långärmad stickad tröja - En svart, enkel och stilren stickad tröja Tröjan har lång ärm, rund halsringning och en smal passform. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en clean look.
Svart långärmad stickad kofta - En svart, lång och mysig stickad kofta med lång ärm. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med olika outfits. Koftan har en rak passform och är tillverkad i ett mjukt stickat material.
Svart stickad långärmad klänning - Säljer en svart stickad klänning med lång ärm och figurnära passform. Klänningen är kort och har en enkel, stilren design som passar perfekt till höst och vinter. Perfekt att matcha med boots eller sneakers.
Svart långärmad stickad  - Svart lite tunnare stickad tröja
Andra annonser från Stickat
Visa alla
Vit stickad Zara tröja med spetsdetalj - Säljer den populära Zara tröjan i jättebra skick, bara andvänd en gång. Har även egna bilder om de önskas.
Stickad tröja - Stickad tröja från na-kd i korall färg
After skii tröja! - Så snygg stickad tröja helt ny med prislapp st 38, köpte för 600 säljer för 400!
Vit oversized stickad tröja - Mysig vit stickad tröja med oversized passform och breda ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Mörkblå/svart stickad tröja Morris - Snygg mörkblå/svart stickad tröja från Morris med Union Jack-flagga i vinrött, vitt och grått på bröstet samt Morris-logga. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och är perfekt för dig som gillar klassisk brittisk stil.
Zebramönstrad stickad tröja Wera - Säljer en stickad tröja från Wera i alpackamix med zebramönster i svart och beige.
Stickad tröja ”le ski”  - Stickad tröja med ”LE SKI” print. Älskar att ha den på afterski men passar även till vardags! Storlek M 💕💕💕💕