Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart hybrid cardigan Moncler S - Svart hybrid cardigan från Moncler i storlek S med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en snygg kontrast. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg.
Svart Moncler Cardigan jacka  - Svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade ärmar med vit zigzag-mönster och Moncler-logga på ena ärmen. Kroppen är quiltad och har två fickor med knappstängning. Jag har använt jackan i ungefär en månad. Säljer jackan eftersom jag inte har behov av den längre. Jackan är i storlek M men passar också bra om du har storlek S. Själv har jag storlek S och den passar perfekt. Jag kan frakta om det behövs(: jackan kommer men en moncler zip påse.
Svart cardigan jacka från Moncler - Svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, ståkrage och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med dunfylld framsida och mjuka stickade partier. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.
Svart cardigan jacka från Moncler - Säljer en svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och ärmar i stickad bomull. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för lager-på-lager under höst och vår. Den har en liten defekt på framsidan som man kan se på sista bilden men man märker inte den
Svart Moncler cardigan - Svart pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och stor vit M-detalj på ena armen. Jackan har huva, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Materialet är en mix av dun och stickad bomull, perfekt för dig som vill ha en snygg jacka nu under hösten
Moncler cardigan S - Moncler cardigan i gott skick köpt på nk
Svart cardigan jacka från Moncler - Moncler Cardigan i storlek L! Står XXL men det ör en gammal modell. Så XXL sitter som en L. Otroligt stilig och snygg. Köpt är köpt!
Svart Moncler cardigan  - Säljer en svart cardigan från Moncler med stickade ärmar och quiltad kropp. Jackan har en stor huva, dragkedja framtill, fickor med tryckknappar och en snygg Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och varm jacka med exklusiv känsla.
Svart Moncler cardigan jacka S
Svart Moncler cardigan jacka S - 0 Svart Moncler cardigan jacka S - 1 Svart Moncler cardigan jacka S - 2 Svart Moncler cardigan jacka S - 3 Svart Moncler cardigan jacka S - 4

Svart Moncler cardigan jacka S

Storlek: S
Kategori: Stickat
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

4500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart cardigan jacka från Moncler i storlek s Skick 10/10 kvitto tillkommer vid köp så kvitto finns😄

Kevin
Kevin
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkblå stickad jacka från Herno - Snygg mörkblå stickad jacka från Herno         Skick 10/10
Rutig Burberry bälte med metallspänne - Riktigt snyggt bälte skick 9/10 köpt för 4500
Saint Laurent skor - Mörkblå sneakers från Saint Laurent i mjuk mocka med broderad logga på sidan. Skorna har vita snören och beige sula i gummi. Klassisk låg modell med stilren design och diskreta detaljer. Perfekta för dig som gillar exklusiva och tidlösa sneakers.
Jacob cohen jeans, nick modell - Säljer dessa goa Jacob cohen jeans är lite för stora på mig därför jag säljer dom
Liknande annonser
Visa alla