Alla kategorier > Mode > Kläder > Stickat
2st Morris tröjor
2st Morris tröjor - 89 2st Morris tröjor - 90

2st Morris tröjor

Storlek: M
Kategori: Stickat
Märke: Morris
Färg: Blå
Skick: Bra skick

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu mina 2 Morris tröjor då dem blivit för små, ena är mörkblå o andra är vit, båda är i bra skick förutom ett litet hår i armhålan på den vita

welle
welle
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Morris tröja - Riktigt snygg Morris tröja med fett tryck! Storlek m hur bra skick som helst!
Morris tröja - Säljer denna riktigt snygga mörkblå kabelstickade tröjan från morris! den är i mycket bra skick utan några defekter, den har ingen lapp där det står storlek men jag uppskattar den till storlek M, den är 70 cm lång och 47 cm bred under armhålorna, hör gärna av dig vid frågor!
Morris tröja - Finstickad tröja från Morris i merino ull Knapt använd. Mörkblå stlk m man passar s.
Morris Tröja - Stickad Morris tröja i storlek S. Inköptes för något år sedan, men har inte kommit till användning. Nypris ~ 1600kr.
kabelstickad morris tröja - En riktig snygg och trendig Kabelstickad morris tröja i fint skick, storlek L men sitter som M, vid frågor är de bara att skriva
Ljusblå Morris tröja - Säljer en sjukt fet Finstickad Tröja från Morris. Tröjan är i en unik ljusblå färg som passar allt och den har en perfekt passform. Storleken på tröjan är L men den sitter som en M. Hör gärna av er vid frågor eller funderingar!!
Vit Morris tröja - Säljer nu en vit stickad Morris tröja, kontakta vid frågor!
Morris tröja - Svart stickad tröja från Morris med broderad logga och brittisk flagga på bröstet samt siffran 68 på ärmen. Helt ny skick inga defekter, riktigt fet🙌
Andra annonser från Stickat
Visa alla
Vit stickad tröja med spets från ZARA - Säljer en söt vit stickad tröja från ZARA. Tröjan har spetsdetalj runt midjan både fram och bak. Tröjan har använts 1-2 gånger och är storlek S
Turkos stickad tröja - Säljer denna så fina turkosa stickade tröjan från other stories🩵🩵🩵🩵
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från hm i storlek xs
Morris half zip stickad  - Morris half zip stickad, en av dom finaste morris plaggen man kan hitta. Modellen är 180 cm 75 kg och bär storlek S. Det är minimala fläckar som bara märks i speciellt ljus. Det är ungefär 3 stycken av dom fläckarna. Det märks mycket mer tydligt i bilden där jag visar den. Kom med frågor! En favorit från oss
Vit stickad tröja från gina - Mysig vit stickad tröja från gina i storlek xs, fint skick inte använd så jättemycket🩷🩷
Stickad kofta  - Mysig mörkgrå stickad kofta med v-ringning och knäppning framtill. Koftan har en fluffig, borstad yta och långa ärmar. Perfekt för lager-på-lager och en chill look. Materialet är mohairblanding! Slutsåld!!!
Vit stickad volangblus med spets - Supersöt vit stickad blus med volanger och spetsdetaljer. Djup v-ringning och långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.