Alla kategorier > Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Morris Tröja - Jättefin tröja från Morris i storlek xs. Den är använd men i väldigt bra skick (har en sminkfläck på kragen men tror detta kan gå bort med rätt rengöring) Jag har vanligtvis storlek S men tycker denna passat mig.
Morris tröja  - Säljer nu en svart stickad Morris tröja i väldigt fint skicka då den va för liten för mig.
Morris tröja - Marinblå morris tröja. Köpt i vintras och använt bara några få gånger. Storleken är XS men sitter som S.
Morris tröja  - Säljer denna tvär feta Morris tröjan! Storlek S! Skicket är extremt bra! Ny pris 1599!
Blå morris tröja - Fet stickad tröja från Morris som ser grå ut i ljuset men egentligen är turkos. Den är krympt från L till xs men är fortfarande väldigt symmetrisk. Den har några små hål i krage och arm se bilder 3 4 5 därefter det bra priset. Passar nog någon runt 160- 165 skriv för mått
Morris Tröja - Stickad Morris tröja i storlek S. Inköptes för något år sedan, men har inte kommit till användning. Nypris ~ 1600kr.
Morris tröja
Morris tröja - 89

Morris tröja

Storlek: XS
Kategori: Stickat

275 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kabelstickad morriströja storlek XS

Rasmus
Rasmus
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Stickad tröja Gina Tricot  - Stickad tröja från gina, aldrig använd.
Beige stickad tröja från Polo Ralph Lauren - Snygg beige stickad tröja från Polo Ralph Lauren. Är 183cm lång
Grå stickad hoodie från Zara - Mysig grå stickad hoodie från Zara. Använd ett fåtal gånger så i bra skick. Pris kan diskuteras 💞
Zebramönstrad stickad tröja - Säljer en supermysig zebramönstrad stickad tröja i svart och vit. Den har en hög krage och väldigt mysig. Storleken är i L men passar mig dom bär s. Original pris är 480!!!
vit  stickad polotröja - Säljer en vit  stickad polotröja med lång ärm och ribbade muddar. Tröjan har en hög krage och är perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med olika outfits.
Beige kabelstickad kofta från Zara - Superfin beige kabelstickad kofta från Zara med stora matchande knappar och kortare ärmar. Koftan har ett chunky stickat mönster och rund halsringning, perfekt att slänga över en topp för en mysig look.(säljer den för att den är för stor
Grå stickad polotröja med ribbade ärmar - Mysig grå stickad polotröja med breda ribbade ärmar och hög krage. Tröjan har en loose fit och är perfekt för kyliga dagar. Snygg att styla med jeans eller leggings för en avslappnad vibe. Bilderna är från tjejen jag köpte tröjan av. Jag har endast använt tröjan en gång.