Alla kategorier > Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Off shoulder tröja - Säljer dena super fina stikade off shoulder tröja som inte kommer till användning längre
Off shoulder tröja - Säljer en jättefin rosa off shoulder tröja. Storleken är L men passar mig som i vanliga fall bär XS, då jag ville ha den oversized. Den är aldrig använd och har prislappen kvar. Köpt för 399.
Off Shoulder tröja från Gina  - Fin rosa stickad off shoulder tröja från Gina tricot
off shoulder stickad tröja - söt rosa tröja från gina i storlek m men oassar böst som s
Off shoulder stickad  - Så unik färg som aldrig används💓
Off shoulder tröja - Jättefin Off shoulder tröja från Gina tricot. Den är väldigt mjuk och inte den stickiga versionen. Den är i nyskick och inte det minsta nopprig. Använd en ggn. Säljer pga att den inte kommer till användning, köpt för 250 säljer för 190💗
Off shoulder tröja
Off shoulder tröja - 89 Off shoulder tröja - 90 Off shoulder tröja - 91

Off shoulder tröja

Storlek: XS
Kategori: Stickat
Märke: Gina Tricot
Färg: Rosa

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stickad off shoulder tröja från Gina, använd fåtal gånger💕

Nova risto
Nova risto
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Lila stickad ärmlös tröja från zara - Säljer denna eftertraktad tröja från Zara då den inte kommer till användning ❤️Köpte på Sellpy och har bara använt den 1 gång!
Rosa stickad tröja från Ami Paris - Snygg rosa stickad tröja från Ami Paris med ett vitt hjärta och bokstaven A på bröstet. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och långärmad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och vill ha något som sticker ut lite extra.Denna är unisex
Flätad stickad tröja  - Suuuper populär och snygg stickad tröja med flätade armar från Zara i storlek s men passar även andra storlekar också , aldrig använd därav i nyskick  ☺️☺️ tryck gärna på köp nu
 stickad tröja från Ami - Säljer en beige stickad tröja från Ami Alexandre Mattiussi med deras ikoniska hjärta-AMI Paris  på bröstet. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Grå Kashmir hoodie från Oscar Jacobson - Säljer en snygg 100% Kashmir hoodie från Oscar Jacobsson då den är lite liten. Tröjan är i mycket fint skick. Strl M men är lite liten i storleken. Hör av er vid funderingar
Vinröd stickad tröja Gina Tricot XS - Mysig vinröd stickad tröja från Gina Tricot i storlek XS. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är tillverkad i en mjuk ullblandning. Använd 1 gång ❤️
Grå stickad half zip tröja Polo Ralph Lauren - Säljer en grå kabelstickad tröja från Polo Ralph Lauren i storlek S. Tröjan har half zip med läderdetalj, ribbad krage och muddar samt broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar klassisk och stilren design. Den är helt ny och kostar 3000 kr i nypris, säljer för att den är lite för liten på mig.