Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
gul tröja
gul tröja - 89 gul tröja - 90

gul tröja

Storlek: S
Kategori: Stickat
Märke: Pull & Bear

65 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

fin solros-gul tröja med två blåa ränder på magen samt armarna. den är lite croppad fast inte jätte. ränderna ser svartare ut i verkligheten. väldigt fint skick.

emily
emily
(8)
Senast aktiv: På semester
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
beige axelväska - fin axelväska i fejkläder. bandet är ganska långt och justerbart.
rosa miniväska  - en liten ryggsäck från H&M köpt några somrar sen men bara använd ett par gånger. ba den är justerbara och den är i väldigt bra skick
rosa shorts  - ett par rosa, somriga shorts i nått slags mesh material. lite repor på baksidan med de syns knappt! man kan ta av bältet. köpte de på bik bok för några år sedan men de passar inte riktigt min stil längre.
blommig blus -  jättefin rosa, blommig blus från hollister. endast använd ett par gånger. blommorna är broderade.
yoko jeans - intressekoll på dessa yoko jeans från monki. använda men i gott skick. inte helt säker på om jag vill sälja dem men skriv lite förslag på pris eller så i kommenterena!
randig tröja - fin röd/svart randig tröja från pull & bear. känns som att den skulle kunna passa till flera olika stiler. väldigt bekväm och perfekt skick, inte nopprig (inte sånt material som blir nopprigt) inte för varm heller så passar till de flesta årstider!
randigt linne - fint randigt linne med tandkräms-färgerna typ haha. fint skick, inget fel. köpt på primark några år sedan men inte använd så mycket:) storlek XXS men skulle nog säga att den passar alla mellan XXS-S kanske även en liten M
t-shirt med regnbåge - GRATIS FRAKT! t-shirt med regnbåge från Monki. köpte den nått år sen men endast använd några gånger. bra skick generellt men har en liten gul fläck från färg som knappt syns. den är en storlek XXS men passar också mig som är en S. perfekt till sommaren! ☀️🌈
chicago tröja - långärman chicago wild birds tröja från gina tricot. använd men i gott skick. ganska tunt material så man blir inte för varm.
vinröd t-shirts  - lite meshaktig vinröd t-shirt inte säker vart den är köpt men troligtvis H&M. använd, i bra skick.
Liknande annonser
Visa alla