Alla kategorier > Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Pippi tröja  - Så fin ”pippi” tröja!! Använt många gånger men fortfarande i bra skick. Köptes i en butik på Öland för många år sedan. I storlek L men jag som är S kan ändå använda den, då den blir fint oversized. Jättefin att ha under svala sommarkvällar som kalla vinterdagar.
Pippitröja - Egenstickad pippitröja
Pippitröja - Pippitröja med svarta och bruna ränder. Tröjan är i storlek L. Jag som har på den på bilden har vanligtvis storlek S och är 170cm lång
Pippitröja - En stickad tröja med röda och blå ränder ❤️ riktigt somrig och fin 💕avklippt så den är lite croppad 🫶🏻små fläckar på höger ärm och en liten fläck på framsidan, se bild
PippiTröja - Tröja,  Stickad. Fin i färgerna. 100% acryl Fri från Hål och fläckfri. Djur och rökfritt hem.   FRAKT TILLKOMMER
Blå Pippi tröja - Använd fåtal gånger
Randig ribbad tröja / pippitröja - Söt pippitröja köpt second hand, väldigt bra kvalitet. Sitter bra och snyggt oversized på mig som har storlek S.
Randig stickad tröja från Palladium pippitröja - Vit stickad tröja från Palladium med röda och blå horisontella ränder. Tröjan har v-ringning, ribbad struktur och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och snygg stil med lite retrovibbar.
Pippitröja
Pippitröja - 89 Pippitröja - 90 Pippitröja - 91

Pippitröja

Storlek: M
Kategori: Stickat
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stickad Pippitröja i fin kvalitet, inga tecken på användning- som ny!

Edit Larsson
Edit Larsson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Ljusrosa stickad kofta från Lindex - Supermysig ljusrosa stickad kofta från Lindex med loose passform och långa ärmar. Koftan är öppen framtill utan knappar och har en fluffig, mjuk känsla. Perfekt att slänga över en topp för en chill look. Passar dig som gillar pastell och comfy vibes. Se defekt på sista bilden
Grå stickad hoodie Zara - Grå stickad hoodie med luva ifrån Zara. Super snygg, inga defekter, inte nopprig heller!
Brun stickad tröja med brosch från ZARA - Säljer en brun stickad tröja från ZARA med snygg broschdetalj vid axeln. Den är helt ny med prislapp, och slut på nätet.
ljusrosa stickad tröja - supermysig och trendig stickad tröja 💗 samma som flippa montan har!
Beige stickad kofta från Esmara - Snygg beige stickad kofta från Esmara i storlek S. Koftan har korta ärmar, ribbad krage och ett bälte i midjan så du kan justera hur tajt den ska sitta ❤️ finns vid frågor
Svart jacka från Moncler - Svart quiltad jacka från Moncler med ribbade muddar och fyra framfickor. Jackan har en klassisk rund halsringning, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Kombinerar dunmaterial på framsidan med stickade ärmar för en modern look.
Svart stickad tröja med vita detaljer - Säljer en svart stickad tröja med lång ärm och coola vita snörningsdetaljer längs axlar och ärmar. Tröjan har en grovstickad struktur och en klassisk rund hals. Endast använd nån gång! Som helt ny!
bolero  - fin stickad bolero