Alla kategorier > Mode > Kläder > Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grandpa sweater - Grandpa sweater som är stickad. Använd fåtal gånger och är bra skick. Köpt för 500kr på Beyond Retro. Sitter väldigt oversize.
Grandpa sweater  - Stickad tröja, grandpa sweater. Köpt på beyond retro för 500 kr. Endast använd fåtal gånger
Grandpa sweater - En riktig sån där grandpa/grandma sweater man vill ha till hösten/vintern med broderade blommor<4
röd grandpa sweater  - röd stickad grandpa sweater . ݁₊ ⊹ . ݁ ⟡ ݁ . ⊹ ₊ ݁.
Grandpa sweater - Mysig grandpa sweater från åhlens med dragkedja en kort bit i ryggen. Kontakta mig för fler bilder! Storleken är väl typ M, jag är XS/S och kan ha den, lite oversized. Inga defekter ★ priset kan alltid diskuteras!
Escendi sweater - Mörkblå stickad sweater ifrån Escendi med broderad logga och text på bröstet samt stor vit Escandi text på ryggen. Sweatern är i kashmir och är perfekt för dig som gillar stilrena och unika plagg. Sweatern är i storlek XS, och har aldrig använts pga två i julklapp. Hör av er!!👌
Grandpa sweater
Grandpa sweater - 89 Grandpa sweater - 90 Grandpa sweater - 91

Grandpa sweater

Storlek: Står ej
Kategori: Stickat
Färg: Marinblå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En mörkblå stickad tröja med ljusblåa kanter som var en av mina favoriter men som inte används längre. Så mysig och söt❣️

Thia Skogmar💘
Thia Skogmar💘
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla