Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
virkad mössa - Virkad hatt av mig!  Köper majoriteten av mina garn second hand, därför kan innehållet variera och är oftast inte specifierat.
Virkad/stickad tröja - Jätte fin virkad mag tröja / off shoulder som jag köpte här på Plick av en tjej som virkade /stickade den själv! Knytning i ryggen som man kan reglera!
virkad messy mössa - Messy virkad mössa av mig!  Köper majoriteten av mina garn second hand, därför kan innehållet variera och är oftast inte specifierat.
Virkad väska  - One-of-a-kind virkad väska. Skapad av Röda Korsets-stickgrupp i Västerort tillsammans med Ebba Martin. Alla pengar från budgivningen går oavkortat till Röda Korsets arbete för att hjälpa människor i kris och katastrofer.
Virkat pannband - Virkat pannband. Har de färgerna som finns på bilden. De är stretchiga och passar många huvuden. Säljer för 200kr/st
Pastellfärgad virkad axelväska - Superfin  axelväska i virkade pastellfärger. Perfekt för dig som vill ha en unik och färgglad accessoar till din outfit.🫶🏼
Handgjord virkad handväska - Superfin handväska i lila och blå nyans. Väskan har ett rektangulärt format och inbyggda handtag. Väskan är lila, blå och har även en tråd av guld som löper genom hela väskan. Mått: 26cm bred, 16cm hög
Virkat tröja
Virkat tröja  - 89 Virkat tröja  - 90 Virkat tröja  - 91

Virkat tröja

Storlek: XS/ liten M
Kategori: Stickat
Märke:
Färg: Flerfärgad

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En virkat tröja av mig i olika vackra färger!! Säljer för 150kr+frakt

Bethhh
Bethhh
(6)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart kavaj  - En oversized kavaj som man kan gå med eller  utan skjorta, har två fickor!! Inga fel på den, passade bara inte i den. 90kr + frakt
Virkad off shoulder topp - En jättefin off shoulder topp som jag virkade i sommar!! Den passar M/ liten L . De finns ett virkar band som man kan spänna till i midjan. SKA HANDTVÄTTAS
Virkad topp med hög hals  - En virkad topp med hög hals i vinröd. Passar XS -M beroende på hur man vill att den sak sitta, jag brukar bära S-M.
Rosa skjorta  - En superfin rosa skjorta som jag köpte oanvänd på Plick, och har sjölv använt den 2 gånger!! Storlek 36 men passar även 38.
Virkad tipp - En virkad topp av mig som är gräddvit. Skulle säga att kupan passar b/ c? Storleken är M (är 73cm lite över midjan där man knyter den, så skulle inte säga att den passar 70cm och under!!) säljer för 200 + frakt !! Ska handtvättas!!
Sommar känning  - Skitfin klänning perfekt till sommar! Köpte den oanvänd med taggen på, här på Plick för 600. Använt den 3 gånger. Passar s-l skulle jag säga (stretchigt midjeband) kan skicka bättre bilder om de behövs x
jeans shorts - jeans shorts i storlek M. Har använt dom 1 gång förra sommaren, lite för små för mig nu. köpte för 600kr på kings & queens. kan ta andra bilder om de behövs!
virkat bell sleeve top - rosa topp virkad av mig i bomull. skulle säga att det passar M. sks endast handtvättas!
Liknande annonser
Visa alla