Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja - Säljer denna jättefina benvita tröja från Lindex i storlek M. Jag när dock ofta S och den passar bra. Säljer då den inte kommer till användning men den är varm och skön perfekt till både höst och vinter💗
stickad tröja - Mjuk och bekväm helmönstrad stickad tröja med båtringning. Från lindex och slutsåld överallt!! Aldrig använd (med prislappen kvar)
Stickad tröja - Jag säljer min vita chunky tröja från lindex, perfekt att slänga på sig när det är kallt ute. Kontakta mig gärna om du undrar något💕
Stickad tröja - En mysig tröja som är använd endast en gång. I fint skick men säljer då den inte är min stil🤍
Stickad tröja - Storlek S originalpris 400
Stickad tröja - Stickad tröja med låg turtle neck. Superfin att ha över ett linne eller bara en snygg bh. Bra skick, inte mycket använd.
Stickad tröja med krage  - En vit svart randig stickad tröja med krage och en liten slits på kanten. Den är jättevarm och gosig och passar bra nu till vintern. Säljer då jag inte använder den längre.
Stickad tröja
Stickad tröja  - 89 Stickad tröja  - 90

Stickad tröja

Storlek: M
Kategori: Stickat
Märke: Lindex
Färg: Vit

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin stickad tröja, nästan aldrig använd!

amanda_sjoberg
amanda_sjoberg
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeanskjol - Fin jeanskjol.
Jeans med hål  - Rätt använda men fortfarande ganska bra skick
Jeans  - Fina jeans!
Blus  - Fin blus från Esprit
Klänning - Fin klänning från Lindex. Fint o bra skick!
Blus  - Fin o bra material även fast den är ifrån shein!
Topp - Fin topp som går att justera med hjälp av snören.
Jeanskjol - Fin jeans kjol men har ett litet hål där bak. Kjolen är ganska stretchig.
T-shirt med tryck  - Använd ett fåtal gånger, bra skick. Färgen kanske ser svart ut med skulle säga att den är mer mörk grå.
Blus - Säljer denna blus från Vero Moda då den ej kommer till användning! På vänster ärm finns ett litet märke, vet tyvärr inte vad det är eller om det går bort i tvätten.
Liknande annonser
Visa alla