Alla kategorier > Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå stickad tröja - Stickad tröja från Sail Racing Antarctica
Blå stickad tröja - Super fin blå stickad tröja i Kashmir. Säljer pga att jag inte gillar hur den sitter på mig. Köpt på Åhléns för 800 kr. Är precis som ny och inte använd så många gånger.
Blå stickad tröja - Säljer nu denna schyssta marinblåa tröjan som är stickad. Märket är East West. Skick:9/10 Nypris: 1000kr
Blå stickad tröja - Mysig blå stickad tröja med rund hals och långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar med ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Blå stickad tröja - En mörkblå stickad tröja med en v ringning, detaljer på armbågarna och jätte fin struktur. Från herravdelningen på zara men köpt på sellpy. Väldigt bra skick. Pris kan diskuteras. Frakt 39kr
Blå stickad tröja - Tunn, super mjuk. Vilt upp på bild även vid armar, lång modell.
Stickad tröja blå
Stickad tröja blå  - 89

Stickad tröja blå

Storlek: L
Kategori: Stickat
Färg: Marinblå

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En blå stickad fin tröja, stor i storlek ! Och mysig..

Julia Frank
Julia Frank
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Mörkgrå stickad tröja - Mysig mörkgrå stickad tröja med rund halsringning (den är polo men man kan vika ner kragen som på bilden) och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Tröjan har en avslappnad passform och är perfekt för kyliga dagar. Passar till både jeans och kjol för en enkel, stilren look.
Topp med spets - Super fin och helt ny med prislappen kvar.
Vit stickad tröja med rosa detaljer - Superfin vit stickad tröja med ribbade muddar och snygga rosa detaljer vid hals, ärmslut och nederkant. Tröjan har en avslappnad passform och hög hals, perfekt för att hålla värmen under kyliga dagar. Passar perfekt till jeans eller kjol. Prislappen är tyvärr inte kvar men är 1 gång använd.
Beige polotröja med vida ärmar - Mysig beige stickad polotröja, insydd vid slutet för en snyggare passform. Tröjan har bred polokrage, långa ärmar och är tillverkad i ett mjukt, fluffigt material. Perfekt för lager på lager och en chill look.
leopard stickad tröja  - grå stickad tröja med leopard mönster i stl S men passar xs också, helt ny endast testad! super skönt material 💞
Beige stickad polotopp med vida ärmar Zara  - Så snygg tröja ifrån Zara! Inga defekter alls! Sååå snygg
Mohair tröja  - Jätte fin stickad tröja från Stockh LM❤️Liknar Tothem tröja❤️
Grå omlottstickad tröja - Mysig grå stickad tröja med omlottmodell och knyt i sidan. Tröjan har v-ringning och långa utsvängda ärmar.🤍