Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad Tröja - Mastermind - Stickad Tröja från Mastermind (R3PLIC4 ‼️‼️)  - använd men i gott skick, inga fläckar eller missfärningar!  - storlek S   DM för frågor! Möts i stockholm annars fraktar till resten av landet!
Stickad tröja  - Säljer denna randiga tröjan från Monki💕 använd 1 gång. Köptes för 500 & säljer för 250! Passar dig som bär storlek xs. Skriv privat vid frågor, intresse eller andra funderingar. Klicka gärna på köp nu💓
Stickad tröja - Svart stickad tröja med vita stjärnor på. Säljer för använder inte längre och syns inte att den är använd🥰
Stickad tröja  - Enkel och fin tröja fån lager 157
Stickad tröja  - Croppad stickad tröja från weekday
Stickad tröja  - Mysig svart polotröja från Gina Tricot i en mjuk och varm kvalitet. Perfekt för kyliga dagar med sin höga krage och långa ärmar. En stilren och enkel design som passar till det mesta.
Stickad tröja - Tröjan är köpt här på Plick men jag använde aldrig den. Säljer för samma pris som jag köpte den 🥰Mysig mörkgrå stickad tröja med polokrage och kabelstickat mönster. Tröjan har långa, något pösiga ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kalla dagar och enkel att styla till olika outfits.
Stickad tröja
Stickad tröja  - 89 Stickad tröja  - 90

Stickad tröja

Storlek: M-L
Kategori: Stickat
Märke: ReyWear
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin stickad tröja! Köpt från secondhand och är i fint skick🪴100% ull✨

Thea 🪴
Thea 🪴
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeanskjol - Jeanskjol med dragkedja samt dekorerad med gulliga metallringar✨ Använd ett antal gånger. Väldigt bra skick!
Handväska med guld kedja - En jättefin och söt väska med guld kedja som går att ta bort så att man kan bära väskan som en handväska!✨ Köpt från secondhand🪴
Cat backbag✨ - En jättesöt och gullig rosa ryggsäck med kattöron!🧚🏻Använd några gånger🌱
Skor - Ett par gulliga loafers med band som går att byta ut till finare!✨ Knappt använd. Köpt via secondhand. Lite kletiga, men går att få bort om man tvättar dem!
Esprit retro style vintage läderväska   - Väldigt bra kvalitet, dock lite små märken, men väldigt bra kvalitet för att vara vintage! Super cool och snygg!
Mörkgrön stickad tröja - Snygg mörkgrön stickad tröja från märket, Carl William. Tröjan har ett klassiskt flätmönster och långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för kyliga dagar och för en Stockholmstil, exempelvis tillsammans med en vit skjorta✨
Lågmidjade jeans med bootcut - Super snygga Ravel blåa jeans med bootcut (nästan flared) och som går in efter kroppen för uppmärksamma en smallmidja och större höfter. Säljer dessa jeans som jag köpte på Plick, men som inte passade mig då de var för små. De har en femficksdesign och dubbla knappar i midjan. Perfekta för en avslappnad stil med en touch av retro☺️ (PS, de två första bilder är inte mina)
Liknande annonser
Visa alla