Alla kategorier > Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Argyle tröja  - Snygg Argyle tröja i fint skick som inte kommer till användning.
Argyle stickad väst  - Använd 1 gång. Storlek S men är väldigt stretchig så kan passa större! Tänkte köra budgivning på denna startar på 100 kronor :) Köparen står för frakten.
Argyle sweater - Pull & Bear argyle sweater. Plain green on the back. Round neck.
Argyle sweater - Säljer en argyle sweater som jag köpt på ett secondhand för nåt år sen, men märket är dressman! Säljer då det inte är min stil längre. Lite oversized passform, skönt material, inga defekter. Köpare står för frakt! Kolla min profil för liknande o annat 💓
Stickad argyle väst - Fin men inte min still
Stickad argyle sweather
Stickad argyle sweather  - 89 Stickad argyle sweather  - 90 Stickad argyle sweather  - 91

Stickad argyle sweather

Storlek: S/XS
Kategori: Stickat

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra skick inte använd mycket, jättefin men har inte kläder att matcha till och har andra liknande. Käft för 250kr :) är inte säker på fraktkostnaden än :)

Shanaya
Shanaya
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Stickad & other stories kofta - Mysig grå stickad kofta med v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har en loose passform och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt. Ribbstickade muddar och en chunky känsla gör den extra trendig. VÄLDIGT EFTERTRAKTAD!! TAR BUD!
Ljusgrå stickad kofta från Gina Tricot - Supermjuk ljusgrå kofta från Gina Tricot i ullblandning. Storlek XS. Koftan har v-ringning, tre knappar framtill och ballongärmar för en chill vibe. Perfekt att slänga över en topp när det är kyligt ute. Ny med prislapp
Ljusrosa stickad kofta - Supermysig ljusrosa stickad kofta med en knapp framtill. Koftan har en loose passform och trekvartsärmar, perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt. Tillverkad i Italien av mjuk akryl och nylonblandning.
Brun stickad kofta från Zara - Kortärmad brun stickad kofta från Zara med bred krage och en knapp framtill. Koftan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant, vilket ger en mysig och avslappnad look. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne. Passar xs/s🩷
Vit stickad offshoulder-tröja - Säljer en supersöt vit stickad tröja från bikbok💞 Inte använd jättemycket så skicket är väldigt bra
Kofta ginatricot  - Super fin och helt ny tröja från hinatricot! Bara testad, lappen sitter kvar🩷
Mörkgrå jätte söt prickig stickad tröja - Mysig grå stickad tröja med vita prickar och ribbade muddar. Tröjan har en loose passform och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Snygg att styla med både jeans och kjol för en trendig look.