Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja - Jättefin och mysig beige/grå stickad tröja från H&M i strl s💕
stickad tröja - supersöt trekvartsärmad stickad tröja från H&M💋 Lite nopprig men inget som stör funktionen✨
Stickad tröja - Jättesnygg grå stickad tröja! Den har slits på båda sidorna och är lite längre där bak. Sticks lite men inget jag tänkt på.
Stickad tröja  - Fin stickad tröja från Hm. Storlek M, men passar även S. Knappt använd.
Stickad tröja  - Fin stickad tröja från hm, tyvärr kommer den inte till användning, den är i fint skick 🩷🩷
Stickad tröja - Oversized stor grå stickad tröja. Säljer denna för att den inte kommer till användning. Det står att storleken är xs/S men den funkar också för en medium
Stickad tröja  - Gråa stickad kofta, som inte används längre. Bra skick.
Hanna Nordin
Hanna Nordin
Stickad tröja
Stickad tröja - 89

Stickad tröja

Storlek: S
Kategori: Stickat
Märke: H&M

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stickad tröja i mohair, använd 1 gång. Buda, köp direkt 800. Bara för att budgivningen är över så betyder det inte att köpet är ditt, vill se vad jag kan få för den

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Stickad hoodie - Ursnygg hoodie som inte kommer till användning! 💓
Beige stickad polotröja från Gina tricot - Säljer en beige stickad polotröja från Gina tricot med korta ärmar och hög krage. Tröjan har en loose passform och är tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chill look.
Beige stickad tröja med knappar - Säljer en beige stickad tröja med bred halsringning och stora svarta knappar längs hela ärmarna. Tröjan har en loose passform
Svartvit stickad tröja & Other Stories - Säljer min populära stickade tröja från & other stories, knappt använd och inga defekter. Nypris 1500kr❣️❣️❣️🙏🏽
Brun stickad - Säljer en brun stickad polotopp med korta ärmar och hög hals. Tröjan är från Nelly i ett nu skick
Grå stickad hoodie från Zara - Jättefin stickad hoodie från Zara som inte går att köpa längre. Storlek S💗 Har använt några få gånger och tvättat, lite nopprig men absolut inget man tänker på (se på bilderna)
Ljusbeige omlottstickad tröja H&M - Supersnygg ljusbeige stickad tröja från H&M Edition med omlottdetalj över axlarna och v-ringad hals. Mjuk och skön känsla, perfekt för att ge din outfit en clean och chill vibe. Långärmad och i en slim passform som sitter snyggt.