Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja -  .
Stickad tröja - En grå stickad tröja köpt på celio atelier i fint skick! Storlek M
Stickad tröja  - Fin stickad tröja från Hm. Storlek M, men passar även S. Knappt använd.
stickad tröja  - stickad tröja ja inte använt mycke. super skön bra skick
Stickad tröja - Skön tröja. Märke prét a porter
Stickad tröja  - Super söt stickad grå tröja 🩷 lite kort i längden, sitter bra i armarna. Säljer då den inte används 🩷
julia
julia
Stickad tröja
Stickad tröja - 89 Stickad tröja - 90 Stickad tröja - 91

Stickad tröja

Storlek: M
Kategori: Stickat
Färg: Grå

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fin grå stickad tröja

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Skriv för egna bilder!!  - Fin och skön polotröja i mörkgråfärg från Zara! Har få antal noppror men skulle säga att de inte märks av när man bär tröjan. Be om egna bilder ifall det behövs 👍👍 Tröjan har hög krage och lite tightare passform.
Stickad tröja med knappar - Säljer min stickade grå tröja med knappar från Gina tricot💗 pris kan diskuteras
stickad topp - jättefin stickad beige topp från nelly! slutsåld på hemsidan, aldrig använd❣️
Polo tröja - Snygg tröj från hm!
Lindex kofta - Lindex kofta använd fåtal gånger
Full zip Morris tröja - Tja! Säljer nu denna full zip tröja från Morris på grund av att jag knappt använder den, den har någon skada som man ser på bilden men som knappt syns, ny pris är 1999kr och jag säljer min för 550kr. Skriv om det är någon mer fråga som behövs besvaras på!
Stickad tröja  - Fin svart/vit stickad tröja från & other stories I mohair mix🌸. Tröjan är i bra skick och säljs inte längre.
Stickad tröja - Jättesnygg färgglad stickad tröja!