Alla kategorier > Mode > Kläder > Stickat
Ull mössa
Ull mössa - 89

Ull mössa

Storlek: NO SIZE
Kategori: Stickat
Skick: Bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig beige stickad mössa med en dekorativ tofs på toppen. Den har ett fint mönster längs kanten som ger extra stil. Perfekt för kyliga dagar! Ull

Madelene Grönkvist
Madelene Grönkvist
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart Moncler mössa i ull - Snygg svart mössa från Moncler med klassisk logotyp framtill. Mössan är ribbstickad och tillverkad i mjuk ull, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som passar till allt.
COS grå ull stickad mössa från  - Grå stickad mössa från COS. Knappt använd. Jättevarm och skön
Svart Moncler mössa i ull - Snygg svart ribbstickad mössa från Moncler med klassisk logotyp framtill. Mössan är tillverkad i mjuk ull och har en bred uppvikt kant. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med exklusiv känsla.
Svart Moncler mössa i ull - Kan mötas upp i Örebro.                            Ribbstickad svart mössa från Moncler med uppvikt kant och klassisk Moncler-logga framtill. Tillverkad i mjuk ull som håller dig varm och ger en clean look. Perfekt accessoar för kyliga dagar.
Salviagrön ribbstickad mössa Lindex 30% ull - Snygg ljusgrön ribbstickad mössa med bred uppvikt kant. Tillverkad i en mjuk blandning av 70% polyester och 30% ull som håller dig varm och bekväm. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med olika outfits. Knappt använd.
Röd Moncler mössa i ribbstickad ull - Säljer en snygg röd mössa från Moncler i ribbstickad ull. Klassisk modell med uppvikt kant och Moncler-logga framtill. Perfekt accessoar för att hålla värmen och lyfta din outfit med en pop av färg.
Blå och vit virkad ull mössa med stjärndetalj - Säljer en superfin blå och vit virkad mössa med en cool stjärndetalj på toppen. Perfekt för att hålla värmen under kalla dagar. Den är mjuk och bekväm, och passar perfekt för vintern. Mössan har en härlig blå färg med vita inslag som ger den en unik look. Handgjort och 100% ull!
Svart Moncler mössa i ull - Svart ribbstickad mössa från Moncler med klassisk uppvikt kant och broderad Moncler-logga framtill. Tillverkad i mjuk ull som håller dig varm och snygg under kyliga dagar. Perfekt accessoar för en stilren look.
Andra annonser från Stickat
Visa alla
Omlottstickad tröja - Beige/Rosa omlottröja från H&M!💗
topp med volang - Säljer denna topp från HM super fin, aldrig använd🥰
Rosa stickad tröja från H&M - Mysig rosa stickad tröja från H&M i ull- och alpackablandning. Tröjan har en rak passform, rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kalla dagar och ger en söt och trendig look.
Vit stickad volangblus med spets - Supersöt vit stickad blus med volanger och spetsdetaljer. Djup v-ringning och långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Ribbad tröja - Snygg och eftertraktad tröja från Zara🥹❣️❣️
Zebramönstrad stickad polotröja - Säljer en fluffig stickad polotröja med zebramönster i svart och vitt. Tröjan har hög krage och är gjord i ett mjukt, lurvigt material.
Beige stickad hoodie - Jättesnygg med tjockare band. Använt 2/3ggr. Skriv innan köp💓
Stickad orange tröja med bred hals - Superfin stickad tröja i en härlig orange färg. Tröjan har bred halsringning som kan bäras off-shoulder och är gjord i ett grovt stickat material. Långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för att liva upp garderoben!