Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå merino ull tröja  - En stilren mörkblå stickad tröja från Arket med rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt basplagg i garderoben, enkel att matcha och har en klassisk passform. Materialet känns mjukt och bekvämt. Det är 100% Marino ull. Storleken är M men passar både S och M skulle jag säga.
Merino ull tröja  - Snygg och enkel grå stickad tröja från Uniqlo i tunt material. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och en klassisk passform som funkar till det mesta. Perfekt basplagg för lager på lager och stilrena outfits.
Ull tröjor  - Säljer nu dessa tre tröjor som en bundle där du kan köpa alla för 1500 men om du bara är sugen på en av dessa tröjor så kan du gå in på min profil o köpa det. Det är storlek L men skulle säga att de sitter mer som M. De är i väldigt bra skick,men tveka inte på att höra av dig om du har någon fråga eller fundering😊
Morris merino tröja - En jättefin morris tröja gjort av merinoull. Inga defekter, tvättats rätt och inte nopprig! Storlek S, blå färg. Skriv privat vid funderingar o frågor.
Svart merino ull tröja  - 100% merino ull tröja från john henric. Är 175 cm på bilden. Längd är 62 cm och ärmen är 55 cm lång. Har lagats i armhålorna men syns inte alls
Beige Merino ull tröja - En stilren beige stickad tröja med rund hals och långa ärmar. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant, vilket ger en snygg och klassisk look. Perfekt att matcha med jeans för en enkel och avslappnad stil.
V ringad merino ull tröja/ These glory days  - Säljer en stilren merinoull tröja från märket these glory days. Riktigt snygg till vardagen och till festliga tillfällen
Merino Wool tröja - Helt ny merino wool tröja använd bara en gång i storlek S marinblå pris kan diskuteras
Merino ull tröja
Merino ull tröja - 89 Merino ull tröja - 90 Merino ull tröja - 91

Merino ull tröja

Storlek: 150-158
Kategori: Stickat
Märke: Gioferrari
Färg: Marinblå

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tja! Jag säljer min inte så andvända merinoulls tröja. Den är i bra skick och passar dig som är 150-158. Sitter lite smått på mig som är 163 och väger 54 kg. Hör gärna av dig innan du köper!

Edvard Engvall
Edvard Engvall
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jack and Jones Chris - Hej säljer dessa för jag inte längre andvänder dom bra skick förutom ett litet slaktade längst nere på benet skick 7/10! Smuts fläckarna längs ner är för jag inte tvättat dom ännu!
Skjorta - Helt ny East West skjorta aldrig andvänd! Säljer för jag inte vill ha den!
Cp company t-shirt - Helt nästan ny cp company t-shirt säljer för den är förstor och vill lägga mina pengar på annat! Pris kan diskuteras!
Mörkgrön merino ull tröja från NN07 - En merino ulls tröja från NN07 inga defekter och det syns ingen användning på den skick 9/10. Hör av dig vid frågor!
Mörkblå jeans från A.P.C. - Ass feta jeans från apc måtten ser du på bilden. Hör av dig vid frågor!
Kabelstickad tröja Lindbergh - Tröjan är använd endast 1 gång och köpt för runt 800. 100% lammull. Hör av dig vid frågor!
Liknande annonser
Visa alla