Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön stickad - Jätte fin grön tröja
Grön stickad  - Säljer en jättefin grön stickad tröja ifrån Vero Moda 💚 Köpt förra hösten och kommer inte till användning längre. Lite nopprig, annars bra skick 🤗💕
Grön stickad kortklänning - Mysig grön stickad klänning med lång ärm och v-ringning. Modellen är kort och har en skön, lite loose passform. Materialet är grovstickat och ger en avslappnad vibe. Perfekt för dig som gillar bekväma och snygga outfits.
Grön stickad tröja - Superfin grön stickad tröja från Vero Moda💕är storlek XL men passar bra oversized på mig som är S
Grön stickad  - Snygg grön stickad tröja (lite nopprig)💚
Grön stickad  - Snygg grön stickad tröja
Grön stickad  - Säljer denna fina stickade från Dobber. Den är lite högre i halsen och har breda ärmar. Den är i storlek xs men skulle säga att den är mer som en S💗💗
Grön stickad  - Stickad tröja i nyskick🌟
GRÖN STICKAD
GRÖN STICKAD - 89 GRÖN STICKAD - 90

GRÖN STICKAD

Storlek: xl
Kategori: Stickat
Märke:
Färg: Grön

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

en grön stickad tröja som sitter bra på mig som är en s☘️ färgen är som på bild 1

alva svensson
alva svensson
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Wrangler jeans  - snickarjeans från wrangler som är omsydda i midjan för att sitta midwaist/lågmidjat på mig som är en s! Jag är 174 och de går över hälarna, och de  har därför tyvärr blivit lite slitna längst ner! Midjemått: 78cm Innerbenslängd: 83cm
Bruna kritstrecksrandiga kostymbyxor - Köpta på second hand i Danmark och sitter baggy och midwaist på mig som normalt är en s/m i byxor. Jag är 174 och de nåt ner över skorna på mig!
Finstickad tröja   - Ljusbrun och glittrig tröja från STOCKH LM. Storlek xs och sitter bra efter den storleken. Något nopprig!
Finstickad tröja - Finstickad tröja från reserved som är för liten för mig och som jag tyvärr glömde skicka tillbaka. priset på hemsidan är 260 SEK
Dr. Martens sneakers  - Supersnygga Dr Martens sneakers i svart läder och guldig stålhätta. Den guldiga färgen är något sliten (bild 5) men i övrigt ser skorna oanvända ut. Storlek 38 men passar mig som har 39.
Liknande annonser
Visa alla