Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Ljusgrå stickad kofta med rosetter
Ljusgrå stickad kofta med rosetter - 0 Ljusgrå stickad kofta med rosetter - 1 Ljusgrå stickad kofta med rosetter - 2 Ljusgrå stickad kofta med rosetter - 3

Ljusgrå stickad kofta med rosetter

Storlek: xs/s
Kategori: Stickat
Märke: jaime olyto
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

120 SEK

Frakt från 0 SEK
Beskrivning

Superfin ljusgrå stickad kofta med två stora rosetter framtill. Perfekt för att ge din outfit en söt och trendig touch.

Natalie dilen💕
Natalie dilen💕
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkgrön blus med spetsdetalj Forever 21 - Mörkgrön blus från Forever 21 med långärmad design och vacker spetsdetalj framtill. Blusen har rund halsringning och knapp i nacken. Tillverkad i ett tunt, lätt material som ger ett snyggt fall. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med unika detaljer.
Svart omlottopp med volang - Snygg svart omlottopp från shein med korta puffärmar och volang nedtill. Toppen har en markerad midja och omlottdesign som ger en feminin siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vitt stickat pannband i ullmix - Säljer ett vitt, ribbstickat pannband i mjuk ullmix. Perfekt för att hålla öronen varma under kyliga dagar. Enkel och stilren design utan synligt märke, passar till de flesta outfits.
Svart långärmad topp från Gina Tricot - En svart, figurnära långärmad topp från Gina Tricot. Toppen har en enkel och stilren design och mjukt stretchigt material som sitter snyggt på kroppen. Perfekt att matcha med jeans eller kjol.
Mörkgrön asymmetrisk kofta - Snygg mörkgrön kofta med asymmetrisk knäppning framtill. Koftan har långa ärmar och en croppad passform som ger en modern look. Perfekt att styla över en topp eller klänning för extra lager. Mjuk och skön kvalitet.
Svart omlottblus med långa ärmar - Stilren svart omlottblus med v-ringning och långa ärmar. Blusen har en enkel och elegant design som passar till många olika outfits. Tillverkad i ett lätt och mjukt tyg som ger en skön känsla. Perfekt för dig som gillar klassiska plagg med modern touch.
Liknande annonser
Visa alla