Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Half zip - Supersnygg beige half zip ifrån Zara
Half-zip tröja  - Nästan oanvänd, superskön!
Beige stickad half zip tröja från Zara - Säljer en beige stickad tröja från Zara med half zip och hög krage. Tröjan har långärmade ärmar och är ribbstickad för en snygg och chill look. Perfekt för dig som gillar neutrala färger och vill ha något mysigt till hösten och vintern. Riktigt mysig för en höst/vinter kväll för både killar och tjejer, passar 10-14 år😀😀
Half zip tröja  - Stickad. Använd 1 gång
Beige ribbad half zip-tröja från Zara - Säljer en beige ribbstickad tröja från Zara i storlek L. Perfekt för lager-på-lager och snygg höst- eller vinterstil.
Marinblå half zip från Zara - Säljer nu denna half zip från Zara, den är helt oanvänd och säljs bara för 199kr🤩 Strolek M,  hör av er vid minsta fundering 💯
Half zip tröja Zara - Jag säljer en rkt nice half zip från Zara. Varm och snygg för hösten och vintern som kommer. Priset är inte hugget i sten!🤗
Stickad beige väst med half zip - Säljer en stickad beige väst i storlek S med ribbade detaljer och en snygg half zip framtill. Hög krage och breda ärmhål ger en chill och modern look. Perfekt att slänga över en skjorta eller t-shirt för extra lager.
Zara half-zip
Zara half-zip - 89 Zara half-zip - 90

Zara half-zip

Storlek: M
Kategori: Stickat
Märke: Zara
Färg: Vit

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd fåtal gånger, som ny.

Dexter
Dexter
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart hoodie från BOSS - Säljer en stilren svart hoodie från BOSS i storlek L. Den har en snygg lila insida på huvan och är perfekt för både vardag och chill. Hoodien är i bra skick och passar perfekt till höst och vår. Skön och enkel att matcha med det mesta! 🖤
Svart mössa från Armani Jeans - Snygg svart mössa från Armani Jeans med AJ-logga framtill. Perfekt för att hålla sig varm och stilren under kyliga dagar. Passar både till vardags och mer uppklädda tillfällen.
Vit pikétröja från Polo Ralph Lauren - Klassisk vit pikétröja från Polo Ralph Lauren med liten broderad logga på bröstet. Tröjan har krage och knappar vid halsen, perfekt för en clean och stilren look.
Dsquared jeans - Fick de i present men har inte använt dem än
Blå vindjacka från Under Armour - Under armour vindjacka som jag inte använder. Det är storlek L men den passar bättre M
Svart sweatshirt från Amiri med tryck - Amiri tröja som jag inte använder längre
Svart Louis Vuitton sweatshirt med rosa LV - Väldigt stilig Louis Vuitton tröja som jag köpt för några månader sen men kommer tyvärr inte till användning
Liknande annonser
Visa alla