Alla kategorier > Stickat
Mohair stickad
Mohair stickad - 0 Mohair stickad - 1

Mohair stickad

Storlek: S
Kategori: Stickat
Märke: Zara
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klarblå stickad tröja i mohair från zara storlek S

Iris
Iris
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Beige ärmlös polotröja i stickat - Säljer en beige ärmlös polotröja i stickat material. Tröjan har hög, ribbad krage och en loose fit som ger en chill och trendig vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en snygg look.
Kashmir tröja  - Jätte skön Kashmir tröja, köpte den för 1300kr
Stickad polotröjan  - Säljer denna stickade polotröjan från chunky knit i storlek s
Brun kofta ifrån Lindex - Bra skick, storlek xs/s
 topp med knytning  Zara - Säljer en beige topp från Zara med rund hals och korta ärmar. Toppen har en snygg knytning i sidan som ger en cool och modern look. Materialet är mjukt och har en lätt stickad känsla, perfekt för att lyfta din outfit.
Beige stickad linnetopp med volang - Supersöt beige stickad linnetopp med v-ringning och volangdetaljer framtill och vid axlarna. Toppen har ett vackert spetsinspirerat mönster och är ärmlös, perfekt för en somrig look.
Beige polotröja  - Supermjuk beige polotröja med korta ärmar och ribbade detaljer vid hals, ärmslut och nederkant. Enligt mig liten i storleken! Jag brukar ha S/M men denna är i L för en liten mer oversized look