Alla kategorier > Mode > Kläder > Stickat
Zara tröja
Zara tröja  - 89 Zara tröja  - 90

Zara tröja

Storlek: S
Kategori: Stickat
Märke: Zara
Färg: Grå

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tja! Säljer denna riktigt schyssta zara tröjan i strlk s, skick 9/10 varsamt använda, för fler frågor eller funderingar är det bara att höra av sig mvh Jonte

C
C
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
 Zara tröja - En stilren grå stickad tröja från Zara med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan är i mjukt material och har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med jeans eller chino och är bra till vintern
Zara tröja - Säljer zara stickad tröja, den är i fint skick och skön, skriv privat om ni vill ha fler bilder💕
ZARA stickad tröja  - Grå stickad tröja från ZARA, tror det är en herrmodell egentligen men funkar perfekt till dam också. Den är i strl S och aldrig använd så inget slitage eller något. Jätteskönt material som inte klias eller sticks och superstretchig. 🌸
Zara tröja - Stickad Zara tröja helt oanvänd. Nypris ca 500 kr pris kan diskuteras vid snabb affär.
Stickad tröja, Zara - En grå stickad tröja från Zara i storlek S som är i mycket bra skick och väldigt lite använd.
Grå stickad tröja från Zara - Säljer en enkel och grå stickad tröja från Sara. Den är tunn och perfekt inför sommaren.
Andra annonser från Stickat
Visa alla
Brun stickad tröja med kontrastsömmar - Mysig brun stickad tröja med ljusa kontrastsömmar vid ärmar, hals och nederkant. Tröjan har en boxy passform, hög hals och långa ärmar. Perfekt för lager på lager och en avslappnad stil.
Vit stickad Zara tröja med spetsdetalj - Säljer den populära Zara tröjan i jättebra skick, bara andvänd en gång. Har även egna bilder om de önskas.
Stickad tröja - Stickad tröja från na-kd i korall färg
After skii tröja! - Så snygg stickad tröja helt ny med prislapp st 38, köpte för 600 säljer för 400!
Beige fluffig kofta från H&M - Mysig beige stickad kofta från H&M med fluffig textur och djup V-ringning. Koftan är lite bopprigare på andra ön på första men fortfarande super fin och bra skick💕
Beige stickad kofta Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex. Väldigt populär och trendig! Lite nopprig men fortfarande fin! Stilren och lätt att matcha!
Mörkblå/svart stickad tröja Morris - Snygg mörkblå/svart stickad tröja från Morris med Union Jack-flagga i vinrött, vitt och grått på bröstet samt Morris-logga. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och är perfekt för dig som gillar klassisk brittisk stil.
Stickad tröja ”le ski”  - Stickad tröja med ”LE SKI” print. Älskar att ha den på afterski men passar även till vardags! Storlek M 💕💕💕💕