Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Stickad kortärmad tröja
Stickad kortärmad tröja - 0 Stickad kortärmad tröja - 1

Stickad kortärmad tröja

Storlek: S
Kategori: Stickat
Märke: Zara
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Supermysig grå stickad tröja från Zara med korta ärmar och rund hals. Croppad modell som sitter snyggt och har ribbade detaljer vid hals, ärmslut och nederkant.

Jenny
Jenny
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå jeansshorts - Säljer ett par snygga lågmidjade jeansshorts från Tally Weijl med slitna detaljer. Knappt använd då de är för stora för mig.
Grå kofta med knytning - Grå kofta från Gina Tricot med snygg snörning framtill. Modellen har lång ärm, rund hals och loose passform. Helt slutsåld. Perfekt att styla över ett linne eller t-shirt för en chill look. Materialet är mjukt och känns skönt mot huden. Kontakta för egna bilder.
Svart pufferjacka - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Vila i storlek 36 som är slutsåld. Jackan har en oversized look, dragkedja framtill och stor huva. Perfekt för kalla dagar och ger en cool vibe till din outfit.
Vit omlottkofta med knyt i ullmix - Superfin vit omlottkofta med knyt i sidan och v-ringning. Tröjan har långa ärmar och är stickad i en mjuk ullmix som känns både lyxig och mysig. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligare ute. Den är helt slutsåld från hemsidan.
Vit blus med puffärm och knytning - Supersöt vit blus med puffiga korta ärmar och två knytband framtill som ger en trendig look. Blusen har en öppen detalj framtill och en mjuk, lätt struktur.
Svart trekvartsärmad stickad tröja - En svart stickad tröja från Gina Tricot med trekvartsärmar och rund hals. Tröjan har en loose passform och är gjord i ett mjukt material som känns lyxigt. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chill look. Den är i storlek S och slutsåld!
Mörkblå långärmad topp - Snygg mörkblå långärmad topp med tight passform och u-ringning. Tunt och stretchigt material som sitter skönt på kroppen. Den är från Gina Tricot i storlek XS och är också slutsåld!!
Grå bootcut jeans med fem fickor - Snygga grå bootcut jeans med låg midja. Jeansen är helt oanvända och slutsåld från H&Ms hemsida. Den är i storlek 38.
Beige kappa - Säljer en beige kappa med knytskärp i midjan från Only i storlek S. Den är lite nopprig men det går självklart att fixa, vilket syns på sista bilden.
Guld halsband och örhängen med stenar - Säljer ett set med halsband och örhängen i rostfritt guld med gnistrande, klara stenar. Halsbandet har en tunn kedja och en rund sten i fattning, örhängena matchar med liknande stenar och en extra detalj upptill. Perfekt för dig som gillar klassiska smycken med lite bling. De har några defekter som man kan se på andra bilden.🩷
Liknande annonser
Visa alla