Jenny
Jenny
Stickad kortärmad tröja
Stickad kortärmad tröja - 0 Stickad kortärmad tröja - 1

Stickad kortärmad tröja

Storlek: S
Kategori: Stickat
Märke: Zara
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Beskrivning

Supermysig grå stickad tröja från Zara med korta ärmar och rund hals. Croppad modell som sitter snyggt och har ribbade detaljer vid hals, ärmslut och nederkant.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Stickad tröja  - Mysig stickad tröja🥰🤗
Stickad tröja - Jättesnygg färgglad stickad tröja!
Grå Kashmir hoodie - Skick 9/10, inga defekter. Storlek M men passar XS 155-164cm. Gåva ingår vid köp!
Stickad tröja med knappar - Säljer min stickade grå tröja med knappar från Gina tricot💗 pris kan diskuteras
Skriv för egna bilder!!  - Fin och skön polotröja i mörkgråfärg från Zara! Har få antal noppror men skulle säga att de inte märks av när man bär tröjan. Be om egna bilder ifall det behövs 👍👍 Tröjan har hög krage och lite tightare passform.
Stickad tröja  - Fin svart/vit stickad tröja från & other stories I mohair mix🌸. Tröjan är i bra skick och säljs inte längre.